54. Oktoberveiling

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

Zilveren schaal 293
Zilveren schaal
Startprijs 225 EUR
Zilveren fruitschaal 294
Zilveren fruitschaal
Startprijs 390 EUR
Chinese vaas 7155
Chinese vaas

200 EUR

Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm. 7156
Stel 18e eeuwse Familie Rose vazen, H 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese celadon pot Ø 19 cm. 7170
Chinese celadon pot Ø 19 cm.

550 EUR

J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar 1356
J. van Velzen, Bosgezicht met boeren en paardenkar

60 EUR

Witgouden ring met lapis lazuli 530
Witgouden ring met lapis lazuli
Startprijs 350 EUR
Witgouden ring diamant 531
Witgouden ring diamant

350 EUR

J. Doeser, Vaas met rozen 1370
J. Doeser, Vaas met rozen
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven 1371
Onduidelijk gesigneerd, Stilleven

60 EUR

Gouden ring 545
Gouden ring

180 EUR

Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm. 7205
Twee Chinese theebussen, H 10,5 cm.

550 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein 7206
Drie delen antiek Chinees porselein

160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm. 7220
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.

100 EUR

Cartier Vendome gouden horloge 580
Cartier Vendome gouden horloge

2.750 EUR

Gouden armband met edelstenen 581
Gouden armband met edelstenen
Startprijs 1.050 EUR
Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840 2008
Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840
Startprijs 850 EUR
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm. 7255
Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm. 7256
18e Eeuwse Chinese Imari schotel Ø 35,3 cm.

800 EUR

Zilveren collier met malachiet 595
Zilveren collier met malachiet
Startprijs 150 EUR
Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm. 2022
Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm.
Startprijs 225 EUR
Messing bloemenvaas, 1860 2023
Messing bloemenvaas, 1860
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm. 7270
Twee Chinese vazen, H 6 - 8 cm.
Startprijs 350 EUR
Zilveren Maria hanger 630
Zilveren Maria hanger

60 EUR