Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm. 7059
Twee antieke Chinese cups Ø 6,3 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Franse tazza met Chinese schotel 7066
Franse tazza met Chinese schotel

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Zilveren peper- en zoutstrooier 97
Zilveren peper- en zoutstrooier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand klein 226
Zilveren bonbonmand klein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Commode 4121
Commode

Resultaat:

150 EUR

Vier delen China/Japan 7102
Vier delen China/Japan
Startprijs 100 EUR
Jan Kelderman, Parijs 1360
Jan Kelderman, Parijs
Startprijs 75 EUR
Verkocht
A. Lignas, Wandelaar in landschap 1367
A. Lignas, Wandelaar in landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer 1374
Anton Verhoeven, Stilleven met fruit en Roemer

Resultaat:

325 EUR

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm. 4128
Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.
Startprijs 350 EUR
19e Eeuwse Engelse commode 4135
19e Eeuwse Engelse commode
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Mahonie chiffoniere, 1840 4142
Mahonie chiffoniere, 1840

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese voorraadpot Ø 21 cm. 7109
Chinese voorraadpot Ø 21 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chine de commande trekpot 7116
18e Eeuwse Chine de commande trekpot

Resultaat:

750 EUR

Zilveren strooier 233
Zilveren strooier
Startprijs 100 EUR
Zeldzame oorkonde met lakzegel 2012
Zeldzame oorkonde met lakzegel
Startprijs 500 EUR
Zilveren tafelbel 240
Zilveren tafelbel
Startprijs 180 EUR
Twee Franse kandelaren, 1860 2019
Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR
Twee koperen piedestals 2026
Twee koperen piedestals
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zware palissander armleunstoel, 1850 4171
Zware palissander armleunstoel, 1850

Resultaat:

60 EUR

Chinese stoel 4178
Chinese stoel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Vier biedermeier stoelen 4185
Vier biedermeier stoelen

Resultaat:

70 EUR

Twee delen Imari porselein 7152
Twee delen Imari porselein
Startprijs 100 EUR
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm. 7159
Chinese penselenvaas, H 11,8 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese Familie Rose tempelhouder 7166
Chinese Familie Rose tempelhouder
Startprijs 5.000 EUR
Zilveren fruitschaal 276
Zilveren fruitschaal
Startprijs 400 EUR
Zilveren brillenkoker 133
Zilveren brillenkoker
Startprijs 140 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Corpus Christi 2062
17e Eeuwse Corpus Christi

Resultaat:

300 EUR

Antieke Engelse dekseldoos 2069
Antieke Engelse dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Antieke vitrine opzetkast, 1900 4221
Antieke vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee delen Frans porselein 2076
Twee delen Frans porselein

Resultaat:

90 EUR

Mosterdpot & zoutvat met zilver 140
Mosterdpot & zoutvat met zilver
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Twee zilveren bonbonmandjes 147
Twee zilveren bonbonmandjes

Resultaat:

100 EUR

Zilveren wijnfles-houder 283
Zilveren wijnfles-houder
Startprijs 375 EUR
Antieke Davenport secretaire, 1880 4228
Antieke Davenport secretaire, 1880
Startprijs 250 EUR
Zilveren molen & blaasbalgdoosje 290
Zilveren molen & blaasbalgdoosje
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Hollandse eiken empire commode, 1810 4235
Hollandse eiken empire commode, 1810

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm. 2105
17e Eeuwse bronzen kandelaar , H 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Oosterse glazen hanglamp 2112
Oosterse glazen hanglamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm. 2119
Italiaanse albasten tafellamp, H 35 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Perzische loper, 270 x 75 cm. 4535
Perzische loper, 270 x 75 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 210 x 140 cm. 4542
Perzisch kleed, 210 x 140 cm.

Resultaat:

60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7202
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 250 EUR
Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm. 5003
Zeer grote 17e - 18e eeuwse putti, 73 cm.
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Lot oud koperwerk 2126
Lot oud koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas, 1900 7209
Chinese penselenvaas, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Sung schaal Ø 21 cm. 7216
Chinese Sung schaal Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Mahoniehouten barometer, 94 cm. 2155
Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 60 EUR
Bronzen figuur, Paardenmenner 5039
Bronzen figuur, Paardenmenner
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Gesigneerde art deco vaas, 1910 2162
Gesigneerde art deco vaas, 1910

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur 5046
19e Eeuws religieus houtgesneden wandsculptuur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude postzegels + collectie munten 2169
Oude postzegels + collectie munten

Resultaat:

100 EUR

Twee bronzen flamingo's 5053
Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Antiek Chinese wierookbrander 7252
Antiek Chinese wierookbrander

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7259
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm. 7266
Twee Chinese celadon vazen, H 20 - 24 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Drie meetinstrumenten 2205
Drie meetinstrumenten
Startprijs 80 EUR
Zes houtsnijwerk panelen 2212
Zes houtsnijwerk panelen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke parapluhouder, 1900 2219
Antieke parapluhouder, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm. 7302
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Witgouden rozetring met diamant 527
Witgouden rozetring met diamant
Startprijs 900 EUR
Vier bronzen figuren 5089
Vier bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit 5096
Modern bronzen figuur, Erotische dame in catsuit
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7309
18e Eeuwse Chinese scheerbekken

Resultaat:

700 EUR

Bronzen figuur, Cavalerist te paard 5103
Bronzen figuur, Cavalerist te paard
Startprijs 250 EUR
Twee Japanse of Chinese figuren dragers 7316
Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm. 2255
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen wijwaterhouder, 1900 2262
Bronzen wijwaterhouder, 1900

Resultaat:

45 EUR

Witgouden armband 534
Witgouden armband
Startprijs 2.000 EUR
A.D Copier Leerdam Unica vaas, H 33,5 cm. 5504
A.D Copier Leerdam Unica vaas, H 33,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Set gouden ringen met diamant 541
Set gouden ringen met diamant
Startprijs 1.800 EUR
Franse glazen vaas, 1900 5511
Franse glazen vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm. 2269
Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee delen antiek glaswerk 5518
Twee delen antiek glaswerk
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels 7352
Drie18e eeuwse Chinese Imari kop + schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22  cm. 7359
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 25 cm. 7366
Chinese knobbelvaas, H 25 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm. 6076
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7402
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

140 EUR

Franse empire pendule, 1800 3507
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Antieke erotische bureauklok, 1930 3514
Antieke erotische bureauklok, 1930

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 23 cm. 7409
Chinese vaas, H 23 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7416
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Lot Makkumer tegels (16 x) 6083
Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee Meissen theekannen 6090
Twee Meissen theekannen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Dames-kousenbandpistool, L 13 cm. 2708
Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.

Resultaat:

170 EUR

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm. 2709
Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot patroon-vul-gereedschap 2744
Lot patroon-vul-gereedschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schwarzwalder tafelklok, H 49 cm. 3528
Schwarzwalder tafelklok, H 49 cm.

Resultaat:

180 EUR

Gouden herenring met wapen 548
Gouden herenring met wapen
Startprijs 650 EUR
Twee Franse figuren, H 39 cm. 6119
Twee Franse figuren, H 39 cm.
Startprijs 225 EUR
3-Delig Frans klokkenstel 3542
3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Duitse pendule 3543
Antieke Duitse pendule

Resultaat:

250 EUR