Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen 1010
Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Antieke erotische bureauklok, 1930 3514
Antieke erotische bureauklok, 1930

Resultaat:

500 EUR

Franse empire pendule, 1800 3507
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Platelen vaas, H 31 cm. 6140
Platelen vaas, H 31 cm.

Resultaat:

80 EUR

Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm. 6133
Twee Makkumer Tichelaar vazen, H 39 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Franse vaasjes 6126
Twee Franse vaasjes

Resultaat:

60 EUR

Twee Japanse of Chinese figuren dragers 7316
Twee Japanse of Chinese figuren dragers
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Goudsteen collier 842
Goudsteen collier

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot tedora bedels 18x 835
Lot tedora bedels 18x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee Meissen theekannen 6090
Twee Meissen theekannen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese scheerbekken 7309
18e Eeuwse Chinese scheerbekken

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Horloge (zilver/emaille) 828
Horloge (zilver/emaille)

Resultaat:

140 EUR

Lot Makkumer tegels (16 x) 6083
Lot Makkumer tegels (16 x)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm. 7302
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 24 cm.

Resultaat:

650 EUR

Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm. 6076
Groot antiek tegeltableau door H. Reumers, 46 x 181 cm.
Startprijs 300 EUR
Gouden armband met saffier 792
Gouden armband met saffier
Startprijs 500 EUR
Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm. 2269
Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.
Startprijs 80 EUR
Witgouden parelring met diamant 785
Witgouden parelring met diamant
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Bronzen wijwaterhouder, 1900 2262
Bronzen wijwaterhouder, 1900

Resultaat:

45 EUR

Geelgouden armband met granaat 778
Geelgouden armband met granaat
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm. 2255
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR