Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot tedora bedels 18x 835
Lot tedora bedels 18x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm. 7459
Zes antieke Japanse borden Ø 13 - 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm. 2269
Italiaanse lampvoet van albast, H 83 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm. 7452
Zeven antieke Japanse Imari kommen Ø 12 - 17 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Horloge (zilver/emaille) 828
Horloge (zilver/emaille)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm. 7445
Kapitale Japanse Imari schotel Ø 56 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Bronzen wijwaterhouder, 1900 2262
Bronzen wijwaterhouder, 1900

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm. 6040
Twee 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, H 30-31 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm. 2255
Drie grote glazen stolpen, H 50 - 56 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse schenkkan 6033
18e Eeuwse Delftse schenkkan

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apothekerspot 6026
18e Eeuwse apothekerspot

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 28 cm. 7416
Chinese vaas, H 28 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Gouden armband met saffier 792
Gouden armband met saffier
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 23 cm. 7409
Chinese vaas, H 23 cm.

Resultaat:

3.000 EUR

Witgouden parelring met diamant 785
Witgouden parelring met diamant
Startprijs 750 EUR
Geelgouden armband met granaat 778
Geelgouden armband met granaat
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese vazen 7402
Twee 18e eeuwse Chinese vazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke parapluhouder, 1900 2219
Antieke parapluhouder, 1900

Resultaat:

60 EUR

Zes houtsnijwerk panelen 2212
Zes houtsnijwerk panelen
Startprijs 80 EUR
Drie meetinstrumenten 2205
Drie meetinstrumenten
Startprijs 80 EUR
Twee delen antiek glaswerk 5518
Twee delen antiek glaswerk
Startprijs 70 EUR
Franse glazen vaas, 1900 5511
Franse glazen vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Drie helmen 2737
Drie helmen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm. 2730
Antiek cubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Resultaat:

120 EUR