Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule, 1850 3570
Franse pendule, 1850
Startprijs 140 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel 7381
17e Eeuwse Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

110 EUR

Twee grote borden Ø 36 cm. 6181
Twee grote borden Ø 36 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Franse comtoise, 1860 3583
Antieke Franse comtoise, 1860

Resultaat:

60 EUR

Antieke Franse pendule 3587
Antieke Franse pendule
Startprijs 300 EUR
Twee delen Chinees porselein 7398
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR
Buck Taylor, Kust gezicht 1127
Buck Taylor, Kust gezicht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie 1131
Gijs ter Wee, Moderne abstracte compositie

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm. 6198
9x Fürstenberg wandborden Ø 19,5 cm.

Resultaat:

25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi plooiborden Ø 20,2 cm. 7415
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi plooiborden Ø 20,2 cm.
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Antieke Franse glaspendule 3600
Antieke Franse glaspendule

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antieke wandtegels 6211
Lot antieke wandtegels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Japanse Imari dekselpot 7432
Japanse Imari dekselpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
A.J.J. Banning, 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank 1161
A.J.J. Banning, 18e Eeuws interieur met figuren aan de drank

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma boeddha beeld 7449
Antiek Japans Satsuma boeddha beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte pijpvaas, H 26,5 cm. 7462
Chinese Familie Verte pijpvaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm. 7479
Vier delen Japans Satsuma porselein, H 10 - 14 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7496
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Vier antieke Japanse borden Ø 19 - Ø 28 cm. 7513
Vier antieke Japanse borden Ø 19 - Ø 28 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese stemkom, Ø 14,7 cm. 7530
Chinese stemkom, Ø 14,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas Ø 13 cm. 7547
Chinese vaas Ø 13 cm.

Resultaat:

325 EUR

Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm. 7564
Antieke Japanse wierookbrander Ø 21 cm.
Startprijs 100 EUR
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm. 7581
Japanse cloisonné vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 100 EUR
Drie delen oud/antiek Chinees emaille 7598
Drie delen oud/antiek Chinees emaille
Startprijs 70 EUR