Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse staande klok + polyphon speelwerk
Startprijs 3.000 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit eikenhouten staande klok met origineel bronzen beslag + ingebouwd polyphon speelwerk met vijf koperen platen. Circa 1880. Met opdraaihendel en muntinworp. Weekloper met half...

Gouden armband met diamant
Startprijs 3.000 EUR

Kapitale geelgouden armband, 750/000, met diamant. Brede armband met pennenschakels en 3 brede rechthoekige schakels bezet met 60 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct. Breedte 10 mm. ca 39 g...

Gouden choker
Startprijs 3.000 EUR

Fraaie geelgouden choker, 750/000, met gecontourneerde schakels versierd met een gecretste bewerking. De choker is voorzien van een veiligheid en bakslot. Breedte 12 mm. Lengte 43 cm. ca 44,5 gram. In...

Grote bronzen baviaan
Startprijs 2.800 EUR

Zeer grote bronzen baviaan. Gesigneerd Bugatti. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 19 cm. In goede staat.

Slavenarmband met diamant
Startprijs 2.800 EUR

Witgouden slavenband, 750/000, met diamant. Slavenband uit rechthoekige buis bezet met 3 rijen met princes geslepen diamanten, totaal ca 2,75 ct. De armband is voorzien van een scharnier en een bakslo...

Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm.
Startprijs 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot met opgewerkte bloemen/floraal blauw decor + fabelfiguur op deksel. Afmeting: H 46 x Ø 33 cm. In goede staat.

18e Eeuws Meissen servies
Startprijs 2.500 EUR

18e Eeuws Duits Meissen porseleinen servies met bloemen decor. Bestaande uit: 3 kannen, 11 kopjes + 16 schotels en theebus. Alle kopjes goed, theebus chip aan deksel, 13 schotels goed, 3 schotels chip...

Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR

Twee grote bronzen flamingo's op waare grote. Afmeting: 97 / 129 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Antieke gotische zandstenen kapel met beeld
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote antieke gotische zandstenen kapel met heilig figuur. Drie-delig. Plaquette later. Kapel + beeld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 240 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Gouden slavenband
Startprijs 2.500 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Armband met aan de bovenzijde een rij met chatons bezet met 19 briljant geslepen diamanten, ca. 19x 0.12ct. Stenen zijn wat gelig. De armband is voorzien...

Grote bronzen strijdwagen
Startprijs 2.250 EUR

Zeer grote gesigneerde bronzen strijdwagen op zwaar marmeren basement. Edmond Hoyois, 1882 - 1981. Afmeting: 43 x 69 x 22 cm. In goede staat.

Gouden Maurice Lacroix horloge Jour et Nuit
Startprijs 2.250 EUR

Bijzonder geelgouden Maurice Lacroix horloge, Jour et Nuit, 750/000, met een creme-kleurige wijzerplaat en een saffierglas. Het horloge is voorzien van een bruin lerenband. bouwjaar 2007. Compleet met...

Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm.
Startprijs 2.200 EUR

Zeldzame antieke Chinese Peking-glazen pijpvaas met floraal decor + Arabische tekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Startprijs 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.

Tafelklok, zilveren schildpad
Startprijs 2.200 EUR

Bijzonder zilveren tafelklokje, 13 lothig, 812/000, in de vorm van een schildpad met daarin een uurwerk met wit emaille wijzerplaat. De kloksleutel is tevens in de vorm van een schildpad. Oostenrijk/H...

Chinese vaas, H 38,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Chinees porseleinen kopje met geel glazuur en tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese Wucai vaas
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal/vissen decor. Op koperen voet. Oude haarlijnen. Afmeting: H 37 x Ø 23 cm. In redelijke staat.

Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Kleine Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Gouden armband en ring met granaat
Startprijs 2.000 EUR

Mooie set met een geelgouden armband en ring, 585/000, met Boheemse granaat. Armband met vierkante schakels, in het midden bezet met een rond gefacetteerde granaat en langs de randen voorzien van een ...

Witgouden armband
Startprijs 2.000 EUR

Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Tennisarmband met 2 rijen voorzien van een 4 poot chatons bezet met briljant geslepen diamanten, ca 188. Totaal ca 5,5 ct. De armband is voorzien een bak...

Twee Franse empire kandelaren, 1810
Startprijs 1.850 EUR

Twee Franse vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engel figuur met perkament en scepter. Circa 1810. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Startprijs 1.800 EUR

Groot antiek Duits bronzen figuur door Anton Büschelberger, 1869 - 1934. Toekans op tak + wit marmeren basement. Afmeting: 66 x 45 x31 cm. In goede staat.

Set gouden ringen met diamant
Startprijs 1.800 EUR

Set geelgouden relatieringen, 585/000, met diamanten. Ringen met een draaibare ring bezet met in elke ring 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,80 ct. Breedte ring 6,8 mm. ø 64 en ø 65. Totaal c...