Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse staande klok + polyphon speelwerk 3501
Duitse staande klok + polyphon speelwerk
Startprijs 3.000 EUR
Gouden armband met diamant 511
Gouden armband met diamant
Startprijs 3.000 EUR
Gouden choker 504
Gouden choker
Startprijs 3.000 EUR
Grote bronzen baviaan 5007
Grote bronzen baviaan
Startprijs 2.800 EUR
Slavenarmband met diamant 508
Slavenarmband met diamant
Startprijs 2.800 EUR
Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm. 7455
Grote Chinese dekselpot, H 46 x Ø 33 cm.
Startprijs 2.500 EUR
18e Eeuws Meissen servies 6006
18e Eeuws Meissen servies
Startprijs 2.500 EUR
Twee bronzen flamingo's 5053
Twee bronzen flamingo's
Startprijs 2.500 EUR
Antieke gotische zandstenen kapel met beeld 2146
Antieke gotische zandstenen kapel met beeld
Startprijs 2.500 EUR
Gouden slavenband 500
Gouden slavenband
Startprijs 2.500 EUR
Grote bronzen strijdwagen 5028
Grote bronzen strijdwagen
Startprijs 2.250 EUR
Gouden Maurice Lacroix horloge Jour et Nuit 501
Gouden Maurice Lacroix horloge Jour et Nuit
Startprijs 2.250 EUR
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm. 7203
Antieke Peking-glazen pijpvaas, H 28 cm.
Startprijs 2.200 EUR
Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) 5122
Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)
Startprijs 2.200 EUR
Tafelklok, zilveren schildpad 49
Tafelklok, zilveren schildpad
Startprijs 2.200 EUR
Chinese vaas, H 38,5 cm. 7575
Chinese vaas, H 38,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm. 7221
Chinese kopje, H 5,5 x Ø 10,2 cm.
Startprijs 2.000 EUR
17e Eeuwse Chinese Wucai vaas 7158
17e Eeuwse Chinese Wucai vaas
Startprijs 2.000 EUR
Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm. 7040
Kleine Chinese maanvaas, H 18,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Gouden armband en ring met granaat 538
Gouden armband en ring met granaat
Startprijs 2.000 EUR
Witgouden armband 534
Witgouden armband
Startprijs 2.000 EUR
Twee Franse empire kandelaren, 1810 2024
Twee Franse empire kandelaren, 1810
Startprijs 1.850 EUR
Antiek bronzen figuur 5002
Antiek bronzen figuur
Startprijs 1.800 EUR
Set gouden ringen met diamant 541
Set gouden ringen met diamant
Startprijs 1.800 EUR