Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollands barok kabinet, 1780 4007
Hollands barok kabinet, 1780
Startprijs 1.250 EUR
Franse empire pendule, 1800 3507
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Gouden choker met diamant en robijn 826
Gouden choker met diamant en robijn
Startprijs 1.250 EUR
Witgouden choker met diamant 711
Witgouden choker met diamant
Startprijs 1.250 EUR
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm. 7052
18e Eeuwse Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1870 3502
Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 1.200 EUR
Zeldzame 18e eeuwse scheepskist 2054
Zeldzame 18e eeuwse scheepskist
Startprijs 1.200 EUR
Twee bronzen wandfiguren 2017
Twee bronzen wandfiguren
Startprijs 1.200 EUR
Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam 1048
Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam
Startprijs 1.200 EUR
Gouden ring met roosgeslepen diamant 807
Gouden ring met roosgeslepen diamant
Startprijs 1.200 EUR
Witgouden ring met diamant 604
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.200 EUR
Gouden choker met oorhangers 515
Gouden choker met oorhangers
Startprijs 1.200 EUR
Gouden slavenband 510
Gouden slavenband
Startprijs 1.200 EUR
Witgouden armband met diamant en saffier 506
Witgouden armband met diamant en saffier
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren doos, 18e eeuw 19
Zilveren doos, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Zandstenen Maria beeld op sokkel, H 140 cm. 2253
Zandstenen Maria beeld op sokkel, H 140 cm.
Startprijs 1.100 EUR
Witgouden armband met diamant 789
Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.100 EUR
Gouden broche met diamant 513
Gouden broche met diamant
Startprijs 1.100 EUR
Twee zilveren kandelaren 292
Twee zilveren kandelaren
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren schaal met hengsel 17
Zilveren schaal met hengsel
Startprijs 1.100 EUR
Antieke Louis Seize pendule, 1800 3515
Antieke Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.050 EUR
Gouden armband met edelstenen 581
Gouden armband met edelstenen
Startprijs 1.050 EUR
Chinese glazen censer Ø 11,5 cm. 7621
Chinese glazen censer Ø 11,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880 6008
Twee antieke K.P.M. dekselvazen, 1880
Startprijs 1.000 EUR