Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2022: Naverkoop / After-Sales

AD-  

Nu te koop in de naverkoop

Naverkoop | Standaard veiling
2949 Resultaten
Verkocht
Gouden naaigarnituur
1
Gouden naaigarnituur

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren schaal
2
Zilveren schaal

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Twee zilveren kandelaren
3
Twee zilveren kandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Zilveren doos met portret
4
Zilveren doos met portret
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren kan empire
5
Zilveren kan empire

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren antieke kan, 18e eeuw
6
Zilveren antieke kan, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Groot ovaal zilveren dienblad
7
Groot ovaal zilveren dienblad

Resultaat:

550 EUR

Zware zilveren broodmand
8
Zware zilveren broodmand
Startprijs 1.600 EUR
Zilveren gezaagde broodmand
9
Zilveren gezaagde broodmand
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren kan met comfoor
10
Zilveren kan met comfoor

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar
11
Zilveren kandelaar

Resultaat:

200 EUR

Juwelendoos met zilverwerk
12
Juwelendoos met zilverwerk
Startprijs 560 EUR
Verkocht
Zilveren vaas, Chinees / Japans
13
Zilveren vaas, Chinees / Japans

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Antieke zilveren theebus, 1807-1809
14
Antieke zilveren theebus, 1807-1809

Resultaat:

450 EUR

Zilveren ovale doos
15
Zilveren ovale doos
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren koffieservies
16
Zilveren koffieservies

Resultaat:

600 EUR

Zilveren schaal met hengsel
17
Zilveren schaal met hengsel
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zilveren Bauhaus klok
18
Zilveren Bauhaus klok

Resultaat:

1.300 EUR

Zilveren doos, 18e eeuw
19
Zilveren doos, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Odeurflesje met gouden dop
20
Odeurflesje met gouden dop

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren dienblad
21
Zilveren dienblad

Resultaat:

340 EUR

Zilveren moccakan
22
Zilveren moccakan
Startprijs 130 EUR
Zilveren broodmand
23
Zilveren broodmand
Startprijs 360 EUR
Twee zilveren hanen
24
Twee zilveren hanen
Startprijs 800 EUR