Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

54. Oktoberveiling

AD-  

Veiling op donderdag 6 oktober 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
757 Resultaten
Verkocht
18e - 19e  Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.
7000
18e - 19e Eeuwse Chinese theebus met zilver, H 11 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.
7001
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schenkkan, H 13,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.
7002
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas met zilver, H 16 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.
7003
Twee 18e eeuwse Chinese Kang Xi knobbelvazen, H 11 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor
7004
18e Eeuws Chinees servies met wapen decor

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.
7005
Drie antieke Chinese borden Ø 25 - 28,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,
7006
Twee Kang Xi olielampen, H 52 cm,

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Antiek Chinees beeld, Keizer te paard
7007
Antiek Chinees beeld, Keizer te paard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.
7008
Zeer groot Boeddha figuur, H 62 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
18e Eeuwse capucijner vaas
7009
18e Eeuwse capucijner vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.
7010
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord Ø 24,6 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
7011
18e Eeuwse Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes
7012
3x 18e eeuwse Chinese Kang Xi kopjes

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.
7013
17e Eeuwse Chinese Wanli kom Ø 21 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zes Chinese kop + schotels
7014
Zes Chinese kop + schotels

Resultaat:

9.500 EUR

Verkocht
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.
7015
Twee 18e - 19e eeuwse Chinese kommen Ø 16 -17 cm.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.
7016
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese kommen Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese borden
7017
Twee 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.
7018
Vier 18e eeuwse Chinese cups Ø 5,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.
7019
18e Eeuwse Chinese rijstkom Ø 11,5 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.
7020
Chinees bronzen Ming figuur, H 39,5 cm.

Resultaat:

7.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaaslampen
7021
Twee Chinese vaaslampen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.
7022
Chinese dekselpot, H 40 x Ø 21 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.
7023
Stel antieke Chinese Familie Verte dekselpotten, H 42 cm.

Resultaat:

1.600 EUR