Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920 3596
Antiek Frans art deco klokkenstel, 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Gustav Becker regulateur, 1890 3597
Gustav Becker regulateur, 1890

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote Engelse bracket klok 3598
Grote Engelse bracket klok

Resultaat:

1.250 EUR

Friese staartklok 3599
Friese staartklok
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse Retour de Egypt pendule 3600
Franse Retour de Egypt pendule

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse Charles Dix wandklok 3601
Franse Charles Dix wandklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Rozenhouten Westminster staande klok 3602
Rozenhouten Westminster staande klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3603
Antieke Franse pendule

Resultaat:

60 EUR

Franse empire pendule, 1800 3604
Franse empire pendule, 1800
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Friese stoelklok, eind 19e 3605
Friese stoelklok, eind 19e

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Franse kolomklok 3606
Antieke Franse kolomklok

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3607
Antieke reiswekker

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3-Delig Frans klokkenstel 3608
3-Delig Frans klokkenstel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3609
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse staande klok, H 187 cm. 3610
18e Eeuwse Engelse staande klok, H 187 cm.

Resultaat:

140 EUR

Duitse staande klok + polyphon speelwerk 3611
Duitse staande klok + polyphon speelwerk
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Antieke Junghans regulateur, 1890 3612
Antieke Junghans regulateur, 1890

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900 3613
Antieke mysterieuze Franse pendule, 1900

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3614
Friese staartklok

Resultaat:

80 EUR

Antieke wekker met rokende soldaat, 1900 3615
Antieke wekker met rokende soldaat, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3x Regulateur klok 3616
3x Regulateur klok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie antieke regulateurs, 1900 3617
Drie antieke regulateurs, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Ansonia tafelklok (USA), 1900 3618
Antieke Ansonia tafelklok (USA), 1900

Resultaat:

120 EUR