19e Eeuwse kersenhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Technisch gereviseerd en in zeer goede staat. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm.
Twee antieke bronzen historisme pronkkannen met putti/floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met origineel renaissance slot systeem. Oudere restauratie, onderkant slecht. Afmeting: 44 x 84 x 45 cm. In redelijke staat.
Grote Venetiaanse lamp met figuur. Houtgestoken met vergulding. 20e Eeuw. Renaissance stijl. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Een zeldzame en originele set empire kaarskandelaren. Circa 1810. In originele, goede en ongereinigde staat. Vuurverguld brons + gebruineerde bronzen engelen. Afmeting: H 49,5 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke bronzen art deco bronzen tafellampen door E. Jacques Ruhlmann. 1879 - 1933. 'Holophane'. Circa 1920. Met originele glazen kappen. Minimale chip. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse kruideniers koffiemolen van gietijzer. Philadelphia Enterprise. Circa 1900. Originele patina. Afmeting: 38 x 34 x 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen scheepsbel met originele patina. B.v.G. 1904. Afmeting: 47 x 44 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse Amsterdamse School universitaire opbergkast t.b.v. tandheelkunde student. Met veel lades en deurtjes + vergrendeling. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 24 x 26 x 37 cm. In goede staat...
19e Eeuws Frans bronzen tafelstuk in empire-stijl, met drie engelen op vergulde bollen, marmeren basement en kristalglazen schaal. Afmeting: H 47 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen wandkandelaren in empire stijl met kariatiden. Tien-armig en twee-kleurig gepatineerd/verguld. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 100 x 50 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing tabaksdoos met drie kalenderschijven,' eeuwig durende kalender'. Tekst onduidelijk geworden, front + verso. Afmeting: 3,5 x 13 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 17e - 18e eeuwse ijzeren geldkist met bronzen parels en riembeugels. Sleutel later. Afmeting: 10 x 17 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met floraal decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Twee grote antieke cassolettes van marmer met brons. Circa 1890. Enkele chip. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke veldkijkers, onder andere militair. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Zeer groot lot oude + antieke sigarenknippers. Divers. Verzilverd, verguld, vernikkeld et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 35 cm. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar met vier ribbels. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren wandconsole met drie zuilen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 x 27 cm. In goede staat.
Antiek en zeldzaam gewichtenblok koninklijk huis, afkomstig uit de keuken van Wilhelmina. 1883 Brandmerk + W. Tevens foto album koningshuis. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Handgemaakte replica van een Hoge Bi, vélocipède fiets. Functioneel. Mooie kwaliteit. Afmeting: 152 x 160 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Frans marmeren cassolettes met verguld bronzen montuur. Circa 1890. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse cassolettes van marmer met bronzen monturen, ramskoppen en rozen guirlandes. Circa 1890. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geëboniseerde houten monstrans met vergulde messing versieringen. Renaissance-stijl. Frankrijk/Duitsland. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote neo gotische vergulde messing hanglamp. Elektrisch. 20e Eeuw. Met handbeschilderde messing plaquette. Diverse voorstellingen. In de vorm van een godslamp. Afmeting: 180 x Ø 70 cm. In goede staat...
Twee antieke notenhouten snijwerk wandplaquettes met fruit decor. Circa 1870. Afmeting: 35 x 28 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met extra speelplaten. Notenhout. Met dubbele kam en in goed werkende/spelende staat. Circa 1900. Afmeting: 22 x 42 x 47 cm.
Antieke Zwitserse cilinder speeldoos. Circa 1880. Palissanderhout met floraal intarsia. Kam is heel en in goed werkende/spelende staat. Afmeting: 17 x 55 x 28 cm. In goede staat.
Oude hoge ijzeren bi kinderfiets. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 90 x 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen kaarskandelaren met putti. Circa 1870. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Zes antieke nachtwakers-klokken. Divers. Circa 1900. Functies niet getest. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Lot nachtwakers klokken. 20e Eeuw. Onder andere; Detex Alert USA, Windmüller Berlin, Universal, Detect. Niet getest. Afmeting: 14 - 14 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke nachtwakers klokken. Onder andere; Bürk, Elka. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse kaarskandelaren met Carrara marmer en verguld brons. Napoleon met guirlandes. Circa 1870. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Acht-delige set antieke oosterse opiumgewichten. Brons. Afmeting: 2 - 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia/schelpen + messing binnenbak. Afmeting: 51 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren houtkachel met vernikkeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse tondeldoos van messing, met twee compartimenten. Vuursteen en slagijzer en aanmaak/tondel. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke houtgestoken dubbelzijdige speculaasplank. Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 53 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos, circa 1840, met later ingebouwd polyfoon speelwerk, circa 1900. Huwelijk. Met zes speelplaten, speelt goed. Prachtige dekseldoos met messing. Afmeting: 22 x 26 x 43 ...
Lot hotel/receptie bellen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs cricketspel met beenbeschermers, pionnen, slagbat et cetera. In originele tas. Afmeting: 100 x 40 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws messing verguld Heilig kruis met porseleinen handbeschilderde plaquette + wijwater houder. Afmeting: 35 x 23 x 6 cm. In goede staat.
Oude Duitse microscoop + accessoires. Mikro Korth Berlin. In originele kist. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Duitse vintage W.F.M. koffiemachine uit de jaren vijftig met wandbevestiging. Messing/chroom. Type: W.M.F. 5/225, 22V - 2 KW. Functie niet getest. Afmeting: 67 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Lot antieke porseleinen apothekers/natuurkunde gewichten. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 7 cm. In goede staat.
Groot lot antieke Engelse bronzen gewichten. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Lot antieke Engelse persgewichten van brons. 19e Eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.