Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat
Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
Twee antieke messing vergulde kaarskandelaren. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Rood koperen samovaar. Drie-delig met tablet. Eerste helft 20e eeuw. Licht bedeukt. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten notenkraker. Hofnar. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee messing kaarskandelaren. 1x 3-armig kandelaar en 1x kerkkandelaar. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 26 - 58 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten theestoof met band-intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: H 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Oude zwarte marmeren lampenvoet in de vorm van een korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Lot antiek gereedschap, onder andere smeedtangen. Circa 1900. Afmeting: 20 - 30 cm.In goede staat.
Antieke Duitse kopergeslagen theekan uit 1908. Ontwerp Peter Behrens, 1868 - 1940. Gemerkt Gebrüder Holzschuh Schleiz. Eén deukje. Afmeting: 21 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten Engelse dienbladen. Afmeting: 60 x 37 cm. In goede staat.
Drie messing miniatuurlijsten, ovaal, met repro. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Humidif gelakte houten humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 23 x 28 cm. In goede staat.
Jaren 30 metalen Bauhaus bureaulamp. Naar ontwerp Chistian Bell + Marianne Brandt. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse lampenvoet van smeedijzer. Mogelijk Schneider. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse barometer van eikenhout. Bithray London. 19e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Twee antieke houten panelen met etnografische antieke pijlen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.
Grote keramieken tafellamp met messing armaturen. Elektrisch. 20e Eeuw. Floraal decor. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.