Franse art deco fruitschaal van rood-koper. Gemerkt Garanti Villedieu. Circa 1930. Afmeting: H 23 x Ø 39 cm. In goede staat.
Twee zeldzame originele gotische bijbelbladzijden. Gravures deels handingekleurd + goud decor. 16e Eeuw. Dubbelzijdig Latijns. Afmeting: 18 x 12,5 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse miniaturen in lijst. 1x Interieur van albast met figuren. 1x Maria met kind van meerschuim. Afmeting: 5,5 - 10 cm. In goede staat.
Vier oude + antieke tinnen kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Lot hotel/receptie bellen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse notenhouten schrijfkist met messing inleg, schrijfvelours en inktpotten. Afmeting: 6 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; zes tinnen borden + zeven tinnen maten. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Antiek en zeldzaam gewichtenblok koninklijk huis, afkomstig uit de keuken van Wilhelmina. 1883 Brandmerk + W. Tevens foto album koningshuis. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Engelse stickbarometer. Mahonie + bakeliet. J. Lucky & Co. Birmingham. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuwse gietijzeren haardplaten met figuren/putti. Afmeting: 83 x 74 cm. / 77 x 34 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers met polychromie. Onder andere Gambon punumask. Afmeting: 32 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese inktpot van brons, in de vorm van een beer. Scharnier deksel los, maar wel aanwezig. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met kunstbloemen onder glazen stolp. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.