Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wapenschotel van tin Ø 44 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke tinnen wapenschotel. Waarschijnlijk 17e eeuw. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.

Groot lot tin
Resultaat: 70 EUR

Lot oud/antiek tin. Divers. Onder andere vroege eikeltjeskan et cetera. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Engelse barometer, 96 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat. Afmeting: 96 cm. In zeer goede staat.

8 Postzegelalbums
Resultaat: 70 EUR

Acht postzegel-verzamel-albums. Dieren, bloemen, wereld. Postfris + gestempeld. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 23 x 2 cm. In goede staat.

Verzamel album Duits noodgeld (283 stuks)
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits verzamelalbum met Duits nood-geld. Divers. 1914 - 1924. Afmeting: 22 x 33 x 2 cm. In goede staat.

Struisvogel-ei onder stolp
Resultaat: 70 EUR

Struisvogel-ei onder antieke glazen stolp. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Glazen schaal met messing
Resultaat: 70 EUR

Glazen schaal met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke vuurhaal + brandijzer
Resultaat: 70 EUR

18e - 19e Eeuwse smeedijzeren vuurhaal + brandijzer. Afmeting: 39 - 54 cm. In goede staat.

Afrikaans masker
Resultaat: 70 EUR

Afrikaans houtgestoken masker met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Lamp (goud/zwart), H 72 cm.
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken vergulde lampenvoet met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Twee tafellampen, H 64 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee metalen verchroomde tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese bloempot
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Japanse/Chinese bloempot van brons met cloisonné. Floraal decor. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.

2 Antieke dekseldozen, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke dekseldozen. 1x met intarsia/floraal, 19e eeuw. 1x Wortelhout met intarsia, 19e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Eikenhouten documentenkistje
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse documentenkist met lade en vakverdeling. Eikenhout. Circa 1900. Afmeting: 26 x 28 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskan
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen. Vroeg 19e eeuw. 1x Friese beschilderde barok kraantjeskan met vogel/goud decor, circa 1800. 1x Louis Seize kraantjeskan. Afmeting: H 42 - 52 cm. In goede staat.

Tinnen kraan + klepkan
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek tin. Kraantjeskan + klepkan (bodemmerk). Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.

3x Divers antiek
Resultaat: 60 EUR

Drie delen divers antiek. 1x Bronzen kwispedoor, 18e - 19e eeuw. 1x Franse porseleinen vaas met figuren/goud decor, 19e eeuw. 1x Antieke messing kandelaar met albast, circa 1880. Afmeting: 18 - 48 cm...

Processie kruis
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws processie kruis van koper met Corpus Christi. Afmeting: 74 x 45 x 11 cm. In goede staat.

Lot antieke kruizen
Resultaat: 60 EUR

Lot antieke heilig kruizen. Divers materiaal. Brons, onyx, hout, plated. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.

Antieke bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Antieke archeologische bodemvondst. Flacon van terracotta. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Lot postzegels
Resultaat: 60 EUR

Groot lot diverse oude postzegels. Wereld. Eerste helft + tweede helft 20e eeuw. Postfris + gestempeld. Diverse albums. Afmeting: 20 x 30 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Räth globe, 1950
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse Räth staatkundige globe met verlichting. Veb Hermann Haack Gotha Leipzig. Circa 1950. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2x Haardset
Resultaat: 60 EUR

Twee haardsets. Oud/antiek. 1x Messing. 1x Smeedijzer. Afmeting: 50 - 67 cm. In goede staat.

2x Winkel-voorraadblik, 1900
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke kruideniers voorraadhouders van rood koper. Circa 1900. Porseleinen knoppen op deksel missen. Afmeting: H 74 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.