Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke autobagage koffer 2264
Antieke autobagage koffer
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Tinnen lepelrek 2265
Tinnen lepelrek

Resultaat:

100 EUR

Twee Franse kandelaren, 1860 2266
Twee Franse kandelaren, 1860
Startprijs 800 EUR
Antieke gotische zandstenen kapel met beeld 2267
Antieke gotische zandstenen kapel met beeld
Startprijs 2.500 EUR
Twee antieke Franse cassolettes, H 28 cm. 2268
Twee antieke Franse cassolettes, H 28 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse theekist 2269
18e Eeuwse theekist
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee empire-stijl kandelaren 2270
Twee empire-stijl kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke piece de milieu, 1880 2271
Antieke piece de milieu, 1880

Resultaat:

250 EUR

Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840 2272
Twee antieke Charles Dix kandelaren, 1840
Startprijs 850 EUR
Groot Afrikaans beeld, Missionaris 2273
Groot Afrikaans beeld, Missionaris
Startprijs 200 EUR
Verkocht
18e Eeuwse theekist van rozenhout 2274
18e Eeuwse theekist van rozenhout

Resultaat:

275 EUR

Mahoniehouten barometer, 94 cm. 2275
Mahoniehouten barometer, 94 cm.
Startprijs 40 EUR
Mahonie theestoof 2276
Mahonie theestoof
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke messing kraantjeskan, 1800 2277
Antieke messing kraantjeskan, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm. 2278
Kerkelijke kaarskandelaar, H 104 cm.

Resultaat:

150 EUR

Messing bloemenvaas, 1860 2279
Messing bloemenvaas, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuwse kerfsnede mangelplank 2280
18e Eeuwse kerfsnede mangelplank

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Twee antieke schenkkannen, 1890 2281
Twee antieke schenkkannen, 1890

Resultaat:

150 EUR

Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm. 2282
Grote Franse empire kandelaar, H 57 cm.
Startprijs 900 EUR
Twee Franse empire kandelaren, 1810 2283
Twee Franse empire kandelaren, 1810
Startprijs 1.850 EUR
Antieke hanglamp, 1910 2284
Antieke hanglamp, 1910
Startprijs 80 EUR
Grote Franse cassolette, H 61 cm. 2285
Grote Franse cassolette, H 61 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot stoppen en gesp 2286
Lot stoppen en gesp

Resultaat:

35 EUR

Oude Zeiss Ikon fotocamera 2287
Oude Zeiss Ikon fotocamera
Startprijs 35 EUR