19e Eeuwse Franse bijzettafel met etage. Eikenhout. Circa 1880. Afmeting: 71 x 46 x 46 cm. In goede staat.
Drie Engelse stoelen van massief mahoniehout/fineer. Met rustige florale bekleding. Afmeting: 86 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 68 x 35 x 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met schappen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse messing stoel. Chiavari. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 40 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gebogen notenhouten Louis Philippe wandtafel + stoel. Afmeting: 77 x 35 x 60 cm. / 50 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse buffetkast, 19e Eeuw. Circa 1880. Met getorste panelen. Mooi meubel en in goede staat. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm.
Hollandse mahoniehouten biedermeier penantkast. Circa 1860. Afmeting: 100 x 46 x 106 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten salontafel. Gerestaureerd. Leeftijd? Afmeting: 71 x 98 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1860. Afmeting: 94 x 110 x 45 cm. In goede staat.
Vier massief eiken stoelen met hoge rugleuning, snijwerk en kunstlederen bekleding. Circa 1900. Afmeting: 111 x 45 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten 1-deurs kast. Circa 1850. Afmeting: 140 x 40 x 88 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten penantkast met halve zuilen en kussens op de deuren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 96 x 50 x 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten één-deurs vitrinekast met lade en verstelbare schappen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 200 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten vertico met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten 4-laden commode met zwarte zuilen en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 94 x 98 x 52 cm. In goede staat.
Set van vier massieve eiken armleunstoelen met blauwe bekleding. Circa 1920. Afmeting: 98 x 61 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.
Notenhouten dressoir met bronzen beslag (één deel los erbij). Italiaanse stijl. Circa 1935. Afmeting: 95 x 114 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde naaitafel met wolhouder. Circa 1830. Afmeting: 73 x 56 x 42 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.