Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse bijzettafel, 1880
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse bijzettafel met etage. Eikenhout. Circa 1880. Afmeting: 71 x 46 x 46 cm. In goede staat.

Drie Engelse stoelen
Startprijs 100 EUR

Drie Engelse stoelen van massief mahoniehout/fineer. Met rustige florale bekleding. Afmeting: 86 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel, 1900
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten kaptafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 68 x 35 x 24 cm. In goede staat.

Engelse hoekkast
Startprijs 120 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hoekkast met schappen. Circa 1880. Afmeting: 96 x 77 x 45 cm. In goede staat.

Italiaanse Chiavari stoel
Startprijs 120 EUR

Zware Italiaanse messing stoel. Chiavari. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Louis Philippe wandtafel + stoel
Startprijs 120 EUR

19e Eeuwse gebogen notenhouten Louis Philippe wandtafel + stoel. Afmeting: 77 x 35 x 60 cm. / 50 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Franse eiken buffetkast, 1880.
Startprijs 120 EUR

Massief eikenhouten Franse buffetkast, 19e Eeuw. Circa 1880. Met getorste panelen. Mooi meubel en in goede staat. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm.

Biedermeier penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier penantkast. Circa 1860. Afmeting: 100 x 46 x 106 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel. Gerestaureerd. Leeftijd? Afmeting: 71 x 98 cm. In goede staat.

Mahonie penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Biedermeier. Circa 1860. Afmeting: 94 x 110 x 45 cm. In goede staat.

Vier eiken stoelen met snijwerk, 1900
Startprijs 150 EUR

Vier massief eiken stoelen met hoge rugleuning, snijwerk en kunstlederen bekleding. Circa 1900. Afmeting: 111 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Mahonie 1-deurs kast, 1850
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten 1-deurs kast. Circa 1850. Afmeting: 140 x 40 x 88 cm. In goede staat.

Vier Engelse mahonie stoelen
Startprijs 180 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse Victoriaanse mahoniehouten stoelen met mooi snijwerk. Gesigneerd James Philips & Sons, Union Street Bristol. Afmeting: 103 x 50 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken secretaire met opzet
Startprijs 180 EUR

18e Eeuws eikenhouten barok secretaire. Deels 20e eeuw. Bijgemaakte opzet. Beslag ook later, zijkanten van noten. Afmeting: 203 x 134 x 65 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie commode, 1870
Startprijs 190 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode. Circa 1870. Afmeting: 80 x 96 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken penantkast, 1880
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten penantkast met halve zuilen en kussens op de deuren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 96 x 50 x 105 cm. In goede staat.

Duitse Gründer vitrinekast, 1890
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse notenhouten één-deurs vitrinekast met lade en verstelbare schappen. Gründerzeit. Circa 1890. Afmeting: 200 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico met origineel beslag. Circa 1900. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Eiken empire commode
Startprijs 200 EUR

Hollandse eikenhouten 4-laden commode met zwarte zuilen en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 94 x 98 x 52 cm. In goede staat.

Vier eiken armleunstoelen
Startprijs 200 EUR

Set van vier massieve eiken armleunstoelen met blauwe bekleding. Circa 1920. Afmeting: 98 x 61 x 53 cm. In goede staat.

Franse linnenkast van kersenhout
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Franse kersenhouten linnenkast met kroon. Circa 1830. Afmeting: 228 x 61 x 150 cm. In goede staat.

Notenhouten dressoir, 1935
Startprijs 250 EUR

Notenhouten dressoir met bronzen beslag (één deel los erbij). Italiaanse stijl. Circa 1935. Afmeting: 95 x 114 x 58 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde naaitafel met wolhouder. Circa 1830. Afmeting: 73 x 56 x 42 cm. In zeer goede staat.

Duitse hangspinde
Startprijs 250 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Duitse hangspinde van eikenhout, met snijwerk en smeedijzeren beslag. Afmeting: 97 x 90 x 37 cm. In goede staat.