Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gründerzeit commode, 1880
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit commode met origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Engelse Sheraton salontafel
Resultaat: 160 EUR

Engelse Sheraton mahoniehouten salontafel met lades en messing. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 59 x 110 cm. In goede staat.

Hollandse commode
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten commode met drie lades en origineel bronzen beslag. Afmeting: 72 x 80 x 47 cm. In goede originele staat.

Franse ladenkast
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Franse notenhouten fineer ladenkast met intarsia en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 80 x 47 x 32 cm. In redelijke staat.

Engelse secretaire, 1930
Resultaat: 150 EUR

Antiek Engels mahoniehouten secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1930. Afmeting: 100 x 50 x 92 cm. In goede staat.

Gestoken lijst met spiegel, H 84 x B 65 cm.
Resultaat: 150 EUR

Notenhout gestoken lijst met facet geslepen spiegel. Ranken decor. Afmeting: H 84 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke Chippendale tafel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chippendale tafel met mozaïek inlegwerk op blad. Circa 1900. Afmeting: 62 x 70 cm. In goede staat.

Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Schaapslederen armleunstoel
Resultaat: 150 EUR

Schaapslederen armleunstoel met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 94 x 80 x 70 cm. In goede staat.

2x Piedestal
Resultaat: 150 EUR

Twee notenhouten piedestals met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 95 x 26 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafel, 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse wortelnoten tafel met spant. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 75 x 93 x 56 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse dubbelgebogen mahoniehouten barok commode met klauwpoten. Afmeting: 85 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 140 EUR

Antieke handgepolitoerde Duitse Gründerzeit naaitafel met opklapbaar blad. Circa 1880. Afmeting: 60 x 52 x 38 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten salontafel
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten salontafel met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: H 70 x Ø 83 cm. In goede staat.

Antieke kaptafel, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke jugendstil kaptafel van kersenhout, met lades en deuren + facet geslepen spiegel. Circa 1920. Afmeting: 172 x 120 x 40 cm. In goede staat.

Eiken tafel ca 1920.
Resultaat: 140 EUR

Massief Eikenhouten eettafel omstreeks 1920, tafel is geheel gerestaureerd en verkeerd in een goede conditie. 135x85x78 cm

Antieke empire halspiegel, H 148 x B 48 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antieke empire halspiegel met originele ornamenten. Circa 1820. Afmeting: H 148 x B 48 cm. In goede staat.

Chinese kampferkist
Resultaat: 130 EUR

Houtgestoken Chinese kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 76 x 37 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1880
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1880. Afmeting: 74 x 52 x 82 cm. In goede staat.

70-er Jaren bijzettafel
Resultaat: 130 EUR

70-er Jaren bijzettafel met twee etages, van hardhout met metaal en wielen. In de stijl van Cees Braakman. Afmeting: 51 x 45 x 80 cm. In zeer goede staat.

Eiken salontafel
Resultaat: 130 EUR

Mooie salontafel van massief donker gebeitst eiken met drie lades. Afmeting: 50 x 130 x 85 cm. In goede staat.

Hollandse commode met origineel ringbeslag, 1820
Resultaat: 130 EUR

Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 80 x 100 x 47 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten halve maan tafel met snijwerk. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Mahoniehouten tafel, 1840
Resultaat: 120 EUR

Hollands mahoniehouten tafeltje met lade en vier-spant poot. Circa 1840. Afmeting: 74 x 66 x 40 cm. In goede staat.

2x Antieke Engelse kapspiegel
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Engelse kapspiegels van mahoniehout. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 80 x 25 cm. In goede staat.

50-er Jaren design stoel
Resultaat: 120 EUR

Jaren 50 designstoel. Balloon Chair, naar Hans Olsen. Uitvoering Lusch & Co. Staal met rood suede. Afmeting: 74 x 70 x 69 cm. In goede staat.

Engelse dressboy
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten dressboy. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 123 x 50 x 32 cm. In goede staat.

Bestekkast met lades + bijzettafel
Resultaat: 120 EUR

Wortelnoten commode met twee lades voor bestek. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 46 x 50 cm. In goede staat. En een wortelnoten bijzettafel. Afmeting: 50 x 52 x 42 cm. In goede staat...

Eiken hoekstoel, 1880
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekstoel met snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 75 x 63 x 70 cm. In goede staat.

Italiaanse piedestal
Resultaat: 120 EUR

Italiaanse goudkleurige piedestal met Korinthische zuilen + twee marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Eiken gebogen commode
Resultaat: 120 EUR

Massief eikenhouten gebogen Hollandse barok commode met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Eiken schaarstoel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Eikenhouten neo renaissance schaarstoel met leeuwenkoppen. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 97 x 72 x 52 cm. In goede staat.

Antieke theetafel, 1920
Resultaat: 110 EUR

Antieke octagonale theetafel van notenhout met snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 61 x 72 x 72 cm. In goede staat.

Hollandse hoekkast
Resultaat: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Hollandse vurenhouten hoekkast + etage. Met originele bierverf beschildering. Afmeting: 115 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Spiegel, 80 x 83 cm.
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws eikenhout gestoken rococo spiegel met roccailes. Afmeting: 80 x 83 cm. In goede staat.

Engelse Victoriaanse voetenbank
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Engelse Victoriaanse voetenbank op messing wielen. Afmeting: 36 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 110 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 76 x 61 x 90 cm. In goede staat.

Gründerzeit naaitafel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit naaitafel met twee lades en schaar-onderstel. Circa 1880. Afmeting: 77 x 56 x 45 cm. In goede staat.

Wapenrek
Resultaat: 100 EUR

Zachthouten donker gebeitst gewerenrek voor vier geweren. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 35 x 30 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten art deco theekastje met parelrand. Circa 1920. Afmeting: 86 x 36 x 63 cm. In goede staat.

Twee Italiaanse lederen stoelen, 1980
Resultaat: 100 EUR

Twee Italiaanse lederen stoelen met koperen nagels. Barok-stijl. Circa 1980. Afmeting: 106 x 72 x 74 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten gründerzeit naaitafel. Ongerestaureerd. Circa 1880. Afmeting: 77 x 48 x 40 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese stoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken armleunstoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 55 x 66 cm. In goede staat.

Hollandse wandvitrine (hang)
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrine (hang). Afmeting: 67 x 80 x 21 cm. In zeer goede staat.

Verzamelaars-vitrine
Resultaat: 100 EUR

Houten etagère vitrinekast met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Eiken Henry Deux salontafel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel met snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 52 x 114 x 100 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Kleine 19e eeuwse Franse bijzettafel van rozenhout met florale inleg. Beschadigd. Afmeting: 52 x 64 x 51 cm. In redelijke staat.

2x Bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Twee bijzettafels van notenhout. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Notenhout met diverse fineer houtsoorten + intarsia. Afmeting: H 59 x Ø 55 cm. + H 50 x Ø 31 cm. In goede staat.

Twee leuke armstoelen
Resultaat: 100 EUR

Twee leuke armleunstoen van rotan met gele kussen bekleding. Eind 20e eeuw. Afmeting: 105 x 70 x 80 cm. In goede staat.

Spiegel, H 174 x B 78 cm.
Resultaat: 100 EUR

Massief eiken passpiegel met facet geslepen spiegelglas. Circa 1910. Afmeting: H 174 x B 78 cm. In goede staat.

Hollandse empire penantkast
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire penantkast. Afmeting: 90 x 92 x 49 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Eiken theekastje, 1910
Resultaat: 90 EUR

Antieke eikenhouten theekastje. Jugendstil. Met facet geslepen glas en afneembaar blad. Circa 1910. Afmeting: 78 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk spinde
Resultaat: 90 EUR

Oude één-deurs Japanse lakwerk spinde met handbeschilderd goud decor, floraal + vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 25 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken
Resultaat: 90 EUR

Twee oude/antieke Thonet-stijl kapstokken. 20e Eeuw. Grote kapstok is gesigneerd Thonet. Eén arm afgebroken. Afmeting: 186 - 202 cm. In redelijk/goede staat.

Theetafel met lade
Resultaat: 90 EUR

Mooie wortelnoten theetafel met lade en uitschuifbaar blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 45 x 85 cm. In goede staat.

Jaren 50 theewagen
Resultaat: 90 EUR

Jaren 50 theewagen van chroom/metaal met glasplaten en wielen. Afmeting: 65 x 42 x 76 cm. In goede staat.

Eiken gestoken stoel, 1880
Resultaat: 90 EUR

Massief eikenhouten gestoken stoel met bruin/beige floraal decor. Circa 1880. Met snijwerk, leeuw/bladeren etc. Afmeting: 133 x 63 x 50 cm. In goede staat.

Engelse tafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 100 x 40 cm./76 x 100 x 120 cm. In goede staat.

Sheraton telefoontafel
Resultaat: 80 EUR

Sheraton telefoontafel

Engelse butlertray + halve maantafel
Resultaat: 80 EUR

Engelse butlertray + halve maantafel met lade. Stijlmeubels. Tweede helft 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 65 x 45 cm. / 82 x 82 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe bijzettafel. 19e Eeuw. Afmeting: 67 x 73 cm. In goede staat.

Antieke kaptafel, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke jugendstil kaptafel van notenhout met tegelblad + lade. Duitsland. Tegels: rood/wit. Circa 1900. Afmeting: 135 x 74 x 45 cm. In goede staat.

Twee stoelen met rolvoetjes
Resultaat: 80 EUR

Twee stoelen met rolvoetjes. 1x Massief eiken met florale bekleding, afmeting: 122 x 52 x 54 cm. 1x Geëboniseerd hout, bekleding met medaillon, afmeting: 97 x 52 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Duitse dekenkist, 1820
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse eikenhouten dekenkist met ruitpanelen. Circa 1820. Sporen oud wormbeval. Afmeting: 63 x 138 x 60 cm. In goede staat.

Antieke tweeling kinderwagen, 1900
Resultaat: 75 EUR

Antieke kinderwagen voor tweeling. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 50 cm. In goede staat.

Notenhouten bijzettafel, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke neo gotische notenhouten bijzettafel. Circa 1880. Afmeting: 53 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 70 EUR

Chinees hardhouten gestoken hocker met marmeren blad, koppen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 x Ø 50 cm. In goede staat.

Mahoniehouten Soester spiegel, 107 x 53 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Soester spiegel met snijwerk en facet geslepen spiegel. Afmeting: H 107 x B 53 cm. In goede staat.

Spiegel, H 80 x B 71 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten spiegel met band-intarsia. Afmeting: H 80 x B 71 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 140 x 105 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote vergulde spiegel met ranken. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 105 cm. In goede staat.

Spaanse kastanjehouten kist
Resultaat: 70 EUR

Spaanse kastanjehouten gestoken kist met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 41 x 130 cm. In goede staat.

Salontafel met lades (teak)
Resultaat: 70 EUR

Rechthoekige teakhouten salontafel met lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 78 x 140 cm. In goede staat.

Engelse theetafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 47 x 72 cm. In goede staat.

Antieke likeurtafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten likeurtafel met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 64 x 69 x 40 cm. In goede staat.

Lectuurhouder
Resultaat: 60 EUR

Grote mahoniehouten lectuurhouder. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 92 x 36 cm. In goede staat.

Chinese stoel
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese armleunstoel met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 58 x 52 cm. In goede staat.

Antieke pianokruk
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten pianokruk. In hoogte verstelbaar. Afmeting: H 53 x Ø 40 cm. In goede staat.

Mahonie lectuurhouder met lade
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten lectuurhouder met lade. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bureau-armleunstoel, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten bureau-armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 82 x 55 x 54 cm. In goede staat.

Antiek rolluikkastje
Resultaat: 60 EUR

Antiek Hollands rolluikkastje met lade. Eikenhout. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 38 x 68 cm. In goede staat.

Soester spiegel, H 87 x B 46 cm.
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse notenhouten Soester barok spiegel. Afmeting: H 87 x B 46 cm. In goede staat.

Halspiegel, 162 x 60 cm.
Resultaat: 50 EUR

Halspiegel. Zilverkleurig met zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 162 x 60 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met tegels. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 35 x 83 x 15 cm. In goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten nachtkastje met deur + lade. Circa 1850. Afmeting: 53 x 42 x 41 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, H 100 x B 74 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve (hal)spiegel met facet geslepen spiegel in zwart/gouden lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 100 x B 74 cm. In goede staat.

Decoratieve spiegel, 112 x 77 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met facet geslepen spiegel. Zwart/goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 77 cm. In goede staat.