Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast 4264
Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast
Startprijs 350 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Hollandse porseleinkast 4265
19e Eeuwse Hollandse porseleinkast

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4266
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

550 EUR

Antieke penantkast 4267
Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR
Antieke Franse jachtkast, 1870 4268
Antieke Franse jachtkast, 1870
Startprijs 325 EUR
Antieke vitrine opzetkast, 1900 4269
Antieke vitrine opzetkast, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Hollandse commode met origineel ringbeslag, 1820 4270
Hollandse commode met origineel ringbeslag, 1820

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engels linnenkabinet 4271
Engels linnenkabinet

Resultaat:

300 EUR

Franse vitrinekast, 1880 4272
Franse vitrinekast, 1880
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Salontafel met lades (teak) 4273
Salontafel met lades (teak)

Resultaat:

70 EUR

Eiken Louis Seize linnenkast, 1800 4274
Eiken Louis Seize linnenkast, 1800
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Hollands linnenkabinet 4275
Hollands linnenkabinet

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e eeuwse Duitse 2-deurs kast 4276
18e eeuwse Duitse 2-deurs kast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuse Engelse tiltop tafel 4277
18e Eeuse Engelse tiltop tafel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Eiken armleunstoel, 1880 4278
Eiken armleunstoel, 1880

Resultaat:

250 EUR

Franse linnenkast van kersenhout 4279
Franse linnenkast van kersenhout
Startprijs 200 EUR