Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met piedestal/floraal decor. De Klaauw. Afmeting: H 22,5 cm. Enkele chips. In goede staat.
Zes grote Delftse fayence schotels met chinoiserie decor. 18e Eeuw. Gemerkt APK. Enkele chip. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome fayence knobbelvaas/lampenvoet met bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Duits porseleinen kaststel met molenlandschap decor. Dekselvaas beschadigd. Decor: Delft. Circa 1920. Afmeting: H 24 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts fayence tegeltableau. Waterschappen met meander omranding. Afmeting: 39 x 65 cm. In goede staat.
Zes antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt AK. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Groot uitgebreid Wedgwood servies. Grootse gedeelte is Wedgwood of Etrurai Barlaston. Totaal: 168 delen. Diverse beschadigingen mogelijk. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Duitse porseleinen Meissen borden met floraal/goud decor + gecontourneerde omranding. Marcolini periode. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met figuren. Eén bord gekramt (haarlijn), randglazuur schade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.