Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse pearlware theepot
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse pearlware theepot met floraal decor. Bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

Frans theeservies + dienblad, 1860
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen theeservies. Circa 1860. Handbeschilderd, figuren/goud decor. Met mahonie tablet. Eén chip melkkan. Afmeting: 7 - 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse mosterdpot
Startprijs 80 EUR

18e Eeuwse fayence polychrome mosterdpot met floraal decor. Chips, handvat gelijmd. Nederland ? Frankrijk? Afmeting: 14 cm. In redelijke staat.

Twee Franse empire vazen, H 15 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse kleine Franse empire porseleinen vazen met landschap decor + vergulding. Beide vazen gaaf. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Lot Goebel figuren (14x)
Startprijs 90 EUR

Verzameling Duitse Goebel figuren. Monniken. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Onder andere; bierpul, zout/peper set, schenkkannen et cetera. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.

Twee delen oud aardewerk
Startprijs 90 EUR

Twee delen oud/modern aardewerk. 1x Dekseldoos. 1x Hoofd geblinddoekt op marmeren sokkel. Afmeting: 28 x 27 x 13 cm./ H 31 cm. In goede staat.

Porseleinen devotie portret
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws porseleinen miniatuur portret. Devotie, religieus. Handgeschilderd. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuwse Delftse borden (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes diverse 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Onder andere Porceleyne Claew + polychrome. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (10 st.)
Startprijs 100 EUR

Lot van tien Delftse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadiging. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (4 st.)
Startprijs 100 EUR

Vier Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Divers. Eén tegel zwaar beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Franse vaas, H 16 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Franse polychrome Fayence knobbelvaas met hengelaar decor. Gesigneerd Pierre Bancherany. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Twee Franse porseleinen lampen, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

13 Tegels met bloemen
Startprijs 120 EUR

Dertien antieke polychrome wandtegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Tegeltableau (4 st.)
Startprijs 120 EUR

Hollands 4-pas fayence tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld, echter 20e eeuw. Afbeelding van steigerend paard. Afmeting: 26 x 26 cm. In goede staat.

Twee Meissen pronkschotels Ø 27 - 31 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee Duitse handbeschilderde Meissen pronkschotels met floraal/fruit/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 27 - 31 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 38 cm.
Startprijs 120 EUR

Grote oude/antieke majolica bloempot met reliëf draken. Afmeting: H 35 x Ø 38 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein Ø 25,5 - 33 cm.
Startprijs 130 EUR

Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x K.P.M. bord, floraal/goud decor. 1x Meissen presenteerblad, floraal/goud decor. 1x Meissen taartschaal, floraal/goud decor. Afmeting: Ø 25,5 - 33 cm. In goede ...

Vijf kastkommen Ø 16 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1900
Startprijs 150 EUR

Delftse polychrome Zuid Holland fayence plaquette met riviergezicht, figuren en windmolen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 cm. In goede staat.

Twee Franse schalen, 1840
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen schalen met gedetailleerd handgeschilderd landschappen/goud decor. Frankrijk. Circa 1840. Eén chip bij één schaal aan onderkant. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

Lot tegels/druiven decor (16 st.)
Startprijs 150 EUR

Zestien antieke polychrome tegels met druiven decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Royal Copenhagen tablet
Startprijs 170 EUR

Antiek Royal Copenhagen porseleinen tablet met floraal/goud decor. Afmeting: 5 x 45 x 32 cm. In goede staat.

Lot tegels (136 st.)
Startprijs 180 EUR

Lot van 136 stuks mangaan kleurige bloemvaas tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 180 EUR

Grote antieke porseleinen jugendstil dekselvaas met goud decor en vergulde armaturen. Gemerkt Victoria. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.