Drie zeldzame antieke Hollandse Delftse fayence theebussen. 18e - 19e Eeuw. 1x Vierkante theebus met vier landschappen/floraal decor + bodemmerk K357 24, goed. 2x Ronde theebussen met schepen decor +...
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met landschap/figuren decor. De Klaauw + letters. Afmeting: H 39 cm. Enkele chips. In goede staat.
Grote handbeschilderde Herend porseleinen dekselterrine met floraal decor + opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse tegels, 35 stuks. Hollands waterlandschap tegels in mangaan kleur. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
12-Pas tegeltableau polychrome. Circa 1880. Bloemvaas et cetera. Gelijmd + restauraties. Afmeting: 39 x 52 cm. In redelijke staat.
Tien antieke tegels. Bijbels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence figuur. Kind in wieg. Gemerkt A.P.K. Oudere restauratie. Afmeting: 14 X 15 X 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek klein vier-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. Gemerkt van Duyn. Circa 1800. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Groot Duits Meissen porseleinen servies. Wijnrank decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set (deksel binnenrand beschadigd), mokka-kan, zes kop + schotels, kannetje, drie mokka-kopjes + ...
Antiek 6-delig porseleinen tete à tete theeservies. Gemerkt met Weens bijenkorf teken. Wenen of Thüringen. Met floraal/figuren/goud decor. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Enkele restauraties + chips. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts Porceleyne Fles kaststel. Circa 1920. Afmeting: H 14 - 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Delfts fayence kaststel met koeien in landschap decor. Met bodemmerk De Klaauw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 28,5 - 42 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse Hollandse landschap tegels in cirkel. Mangaan-kleurig. 24 St. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands polychrome fayence 6-pas tegeltableau. Poes met muis. Gerestaureerd. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke Duitse porseleinen plaquette naar Leonardo da Vinci. Door Hohenberg C.M. Hutschenreuther. Handgeschilderd. Geschilderd door Krause. Afmeting: 23 x 17 cm. In zeer goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse vazen met diverse decors. 1x Chinoiserie/landschap/figuren decor. 1x Chinoiserie/landschap met pagode decor. 1x Floraal decor. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen. Figuren bij hek/floraal decor. Gemerkt H.L. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Duits Bavaria eetservies. Decor Dresdner Rose. 20e Eeuw. Bestaande uit: Ovale schaal, soepterrine op schaal, twee deksel terrines, twee ronde schalen, twaalf ontbijtborden, dertien soepborden, drieëen...
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen. Gemerkt de Bijl. Deksels beschadigd + chips. Afmeting: H 31 - 32 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen theekan met zwiebelmuster decor, bronzen montuur + comfoor. Circa 1920. Chips tuit. Afmeting: 27 x 20 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor, kang xi gemerkt lampetkan. Minimale glazuurschade. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren in landschap decor. Grote vaas is gemerkt; de Klaauw. Afmeting: H 24 - 27 cm. In goede staat.