Lot antiek serviesgoed met chinoiserie decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Drie Herend bloempotten van porselein. Floraal/vogels/insecten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands fayence 6-pas tegeltableau met schapen voorstelling. Minimale chip rand. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Vier tegeltableaus met diverse spelende kinderen decor. Holland. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollands 6-pas polychrome tegeltableau met afbeelding van man en paard in landschap. Eén tegel gelijmd. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws 3-pas tegeltableau met pauw decor. Middelste tegel gescheurd. Afmeting: 41 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse Porceleyne Fles Delftse fayence oorkruik met Perzisch decor. Door Leon Senf. Circa 1925. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Vijf-delig 19e eeuws Delfts fayence kaststel, gemerkt de Klaauw. En twee porseleinen dekselvazen. Eén vaas randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke diverse Hollandse fayence borden. 18e - 19e en 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier antieke polychrome Jugendstil tegels met vogel op tak decor. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Vier delen Herend porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: kandelaar, twee bloempotten, bonboniere. Afmeting: 9,5 - 23,5 cm. In goede staat.
Duitse bisquit porseleinen Karl Ens papegaai. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Lot van twaalf antieke Hollandse waterlandschap tegels. Circa 1880. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken bloempotten. Gemerkt LWP + wapen. Een bloempot haarlijn + chip bodemrand. Afmeting: H 21 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. 1x Man met duif. 1x Vrouw met rozen. Passau. Tweede helft 19e eeuw. Eén vinger beschadigd en enkele chips aan groene bosschage. Afmeting: H 15 - 16 cm. In redelijk/goe...
Duitse Meissen porseleinen schotel met goudrand en rote rose decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen figuren, waaronder twee van Höchst, bloemenmeisjes. 1765 - 1778. Enkele beschadiging bloemen. Plus twee bloemenmeisjes (klein), gemerkt met anker, mogelijk Bow England ...
18e Eeuws Engels porseleinen theeservies. Worchester. Gemerkt met halve maan. Bestaande uit: grote kom, theekan, melkkan en twee kopjes + drie schotels. Eén kopje haarlijn + roos dekselkan chip, rest ...
Drie delen antiek Hollands polychrome fayence Makkum. Twee schalen + één kaarskandelaar. Floraal. Afmeting: 12 x 28 x 32 cm. / H 21,5 cm. (kandelaar). In goede staat.
Lot tegels, 20 stuks. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; landschap decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse fayence schotel met stadsgezicht Haagse Poort Delft. Gemerkt H. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.