Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Uitgebreid boerenbond ontbijtservies
Resultaat: 100 EUR

Uitgebreid Boch boerenbont ontbijtservies met floraal decor. Circa 40-delig. Detergent proof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.

Twee Porceleyne Fles wandborden Ø 25 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Delftse fayence Porceleyne Fles wandborden. Landschap decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.

Drie moderne vazen van aardewerk
Resultaat: 100 EUR

Drie moderne vazen van aardewerk met bodemmerken. Diverse glazuren. 1x Blauw glazuur + waaier vormen, atelier Du Bol Doré. 1x Bronskleurige vaas, v.d. Vaart, nr. 11. 1x Bolvaas, gemerkt A.S. Afmeting:...

Twee delen Duits porselein
Resultaat: 90 EUR

Twee delen handbeschilderd Duits porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. 1x Opengewerkt bord Stadt Meissen + schilder S. Rohn, goed. 1x Plaue Schierholz schaal met opgewerkte rozen, minimale chip. Af...

Meissen saladeschaal + bestek
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen porseleinen saladeschaal met bestek (Zwiebelmuster). Met originele messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 11 x Ø 25 cm. In goede staat.

Twee antieke Staffordshire honden, 1900
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot Hummel figuren (7x)
Resultaat: 80 EUR

Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke tegel van Porceleyne Fles, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke Porceleyne Fles Delft polychrome Fayence tegel met zwaan decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 12 x Ø 23 cm. In goede staat.

Lot Delfts Porcleyne Fles (7x)
Resultaat: 80 EUR

Zeven delen Delfts fayence Porceleyne Fles. Onder andere; theebussen, dekseldoos, plaquette, fles. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 - 29 cm. In goede staat.

Drie-delig kaststel, Porceleyne Fles
Resultaat: 80 EUR

Drie-delig Delfts fayence polychrome Porceleyne Fles kaststel. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 26 - 41 cm. Met certificaat van echtheid. In goede staat.

3x Antieke tegel
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e eeuwse Hollandse wandtegels met olifant, dromedaris en eenhoorn decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse Delftse schotel Ø 24 - 26 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie diverse 18e eeuwse Hollandse Fayence borden met floraal decor. Randschades. Afmeting: Ø 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Modern keramiek
Resultaat: 80 EUR

Twee delen modern keramiek. Dunwandig. 1x Geplooide schaal met stempelmerk. 1x Smalle vaas J. Moki '89. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.

Engelse knobbelvaas, H 28 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse keramieken knobbelvaas met chinoiserie/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 48 cm.
Resultaat: 80 EUR

Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.

Twee Spaanse figuren
Resultaat: 70 EUR

Twee Spaanse porseleinen figuren. 1x Rex Valencia, vrouw met kruik. 1x Nao Spain, ballerina. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.

Grote platelen Gouda vaas, H 65 cm.
Resultaat: 70 EUR

Zeer grote Hollandse Gouda platelen vaas met floraal decor. Decor: Chrysantheme. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Deel Hollands plateel
Resultaat: 70 EUR

Hollands art deco platelen olielamp? Circa 1930. Arabische vormgeving. Afmeting: 15 x Ø 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse plooischotel Ø 21,5 cm.
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltableau (6 st.)
Resultaat: 70 EUR

6-Pas antiek Hollands tegeltableau met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.

Drie 17e Eeuwse Hollandse wandtegels
Resultaat: 70 EUR

Drie 17e eeuwse Hollandse fayence wandtegels met bloemvaas decor. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.

Delftse tegel in lijst
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Delftse fayence tegel in eikenhouten lijst. Veerpont met figuren. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Antieke Royal Limoges vaas, H 36 cm.
Resultaat: 70 EUR

Antieke Royal Limoges porseleinen vaas met putti/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee antieke Delftse vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote antieke Delftse vazen met floraal decor. Circa 1900. Eén vaas chip onderrand. Afmeting: H 38 - 50 cm. In redelijk/goede staat.