Uitgebreid Boch boerenbont ontbijtservies met floraal decor. Circa 40-delig. Detergent proof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Porceleyne Fles Delft polychrome Fayence tegel met zwaan decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Zeven delen Delfts fayence Porceleyne Fles. Onder andere; theebussen, dekseldoos, plaquette, fles. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 - 29 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence polychrome Porceleyne Fles kaststel. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 26 - 41 cm. Met certificaat van echtheid. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse wandtegels met olifant, dromedaris en eenhoorn decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Hollandse Fayence borden met floraal decor. Randschades. Afmeting: Ø 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken knobbelvaas met chinoiserie/goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas antiek Hollands tegeltableau met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Hollandse fayence wandtegels met bloemvaas decor. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Delftse fayence tegel in eikenhouten lijst. Veerpont met figuren. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.