Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Familie Rose penselenpotje, H 14,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen familie rose penselenpot met geisha's in berglandschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Resultaat: 450 EUR

Antieke Chinese wierookbrander met kylin/bal en draken decor. Met bodemmerk. Zeer gedetailleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 38 x 24 x 20 cm.

Chinese wierookbrander
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese bronzen wierookbrander met jongen op de bel + rondom rituele dansers. Gedetailleerd. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 26 x 18,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 22 - 24 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/figuur decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 22 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Grote Chinees porseleinen waterpot met rondom teksten + gemerkt. Afmeting: H 16 x Ø 22 cm. In goede staat.

Vier Chinese kop + schotels
Startprijs 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Figuren in landschap decor. Gekartelde omranding. Eén kopje goed. Drie kopjes haarlijn + chips. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. A...

Kang Xi bord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met geisha's in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.

2x Chinese borden Ø 22,7 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Vier Chinese/Japanse borden Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR

Vier antieke Japanse + Chinees porseleinen borden. 3x Japan, met paradijsvogel decor. 1x China, 18e eeuw, bloemvaas decor, randschade. Afmeting: Ø 22 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 17 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen familie noir gemberpotten met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 400 EUR

Zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Vijf schotels + twee kommen. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

Twee Chinese druivenschotels Ø 22,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenborden. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinese schotels (12x)
Startprijs 200 EUR

Twaalf antieke Chinees porseleinen schotels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee schotels goed. Drie minimale chip. Zeven met randschade + haarlijnen. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese schaal
Startprijs 900 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insecten decor. Afmeting: 46 x 39 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Startprijs 700 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. Familie rose. Floraal/goud decor. 1x Gecontourneerde diepe schaal. 1x bord, chips. afmeting: Ø 25 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 2.750 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23 - 26,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee Imari borden met floraal/goud decor, één bord chips + één bord haarlijn + chips. En een familie rose bord, haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm...

Chinese rolvaas, H 48 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 37,3 cm.
Resultaat: 3.250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.

Bamboe penselenpot
Startprijs 600 EUR

Chinese opengewerkte houtgestoken penselenhouder van bamboe. Met figuur in tuin decor. Afmeting: H 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop + schotels met deksels
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige familie rose kop + schotels met deksels. Floraal/vleermuis decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 26 cm.
Resultaat: 650 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kom met figuren/goud decor. Haarlijn + rand gelijmd. Afmeting: H 11 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Chinese schaal Ø 22,3 cm.
Resultaat: 600 EUR

Diepe Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Buitenkant schaal sang de boeuf glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur bord Ø 19 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen bord met rood glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 22,4 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie noir vazen met floraal/vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese boeddha
Resultaat: 6.000 EUR

Zeldzame Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding. Met gedetailleerd uitgewerkt gewaad. Met bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse schotel Ø 41 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met tuin/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.

Chinese gueng lung schotel Ø 41,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen gueng lung schotel met floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 41,5 cm. In matige staat.

Chinese schotel Ø 29,9 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen familie rose schotel met geisha/kinderen in interieur/goud decor, verso vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: Ø 29,9 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kandelaar met Chinees porselein
Startprijs 500 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaren met Chinees 18e eeuws porselein. Tuin decor. Eén haarscheur. Afmeting: 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Drie borden goed. Twee borden gelijmd. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 26,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kantonese vazen, H 35,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met familie rose/krijger/draken decor. Met bodemmerk. Eén beschadiging bij draak. Afmeting: H 35,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x Geisha's bij watervogels + verso insecten. 1x Wapen met goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap decor. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas Ø 33 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met wit glazuur + ijzeroxyde rood met geritst draken/floraal decor. Craquelé glazuur. Eén haarlijn. Afmeting: H 34 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese visschotel + vergiet
Resultaat: 1.500 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung visschaal met vergiet en onderschaal. Floraal decor. Afmeting: 42,5 x 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 20,4 cm.
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Gecontourneerde omranding. Eén bord gelijmd. Eén bord goed. Afmeting: Ø 20,4 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 110 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop + schotels, waarvan twee met deksel. Circa 1900. Konijnen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese druivenschotel Ø 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 31 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met oranje/rood glazuur. Geen bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschaal
Startprijs 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose vleesschaal met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 38 x 32 cm. In goede staat.

Chinese flambe oorvaas, H 16 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen flambe oorvaas in sung-stijl. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met emaille beschildering. Vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23 cm.
Resultaat: 6.000 EUR

Chinese celadon porseleinen oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees queng lung porselein. 1x Pattipan met landschap decor. 1x Vaas met tuin decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 13 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot Ø 13 cm.
Startprijs 400 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/insecten decor. Afmeting: 17 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 8 cm.
Resultaat: 550 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met familie rose/mandarijn decor. Glazuur verlies handvat. Afmeting: 10 x 13,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Vijf-delig Chinees kaststel
Resultaat: 400 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Chinees porseleinen vijf-delig familie rose kaststel. Floraal/kippen/foo-honden decor. Enkele haarlijnen, professionele restauraties + chip foo-hond. Afmeting: H 19 - 27 cm. In rede...

Vier Chinese borden Ø 27,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee sets van twee. Eén bord randschade. Drie borden minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese tegel, 20 x 19,6 x 3,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen dikke tegel met draken in wolken decor. Afmeting: 3,2 x 20 x 19,6 cm. In goede staat.

3x Kantonees bord Ø 18,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese familie rose borden met floraal/vogel/insecten/goud decor. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 16,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen schaal met oxyde-rood tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 11,1 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 13,7 x Ø 11,1 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 18 cm.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met landschap/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 14,5 x Ø 23 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Haarscheur + randschade. Afmeting: H 14,5 x Ø 23 cm. In redelijke staat.

2 Fam. Rose dekselpotjes met kopjes
Startprijs 600 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose dekselpotten met rondom figuren/vleermuizen/goud decor + binnenin cups. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/vissen/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 20,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met baars/steur/floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring + vier tekens bodemmerk. Eén kom randschades. Eén kom haarlijnen + chips. Afmeting: ...

Drie Chinese kop + schotels
Resultaat: 1.200 EUR

Drie Chinees porseleinen familie rose porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Circa 1800. Afmeting: 5,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke tangka
Resultaat: 400 EUR

Oude/antieke Tibetaanse tangka met verso signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Chinese cloisonné oorvaas, H 19,5 x Ø 15 cm.
Resultaat: 5.000 EUR

Antieke Chinese cloisonné oorvaas met florale inleg en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 13 cm.
Startprijs 250 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen familie rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 17 x 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 39,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Randschilfers. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese maanvazen, H 25,7 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen maanvazen met figuren in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: H 25,7 cm. In goede staat.

Twee Chinese trekpotten
Resultaat: 250 EUR

Twee Chinees porseleinen trekpotten. 18e Eeuw. 1x Familie rose, floraal decor, handvat gelijmd. 1x Imari, floraal/goud decor, goed. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

5x Encre de Chine kop + schotels
Resultaat: 550 EUR

Vijf encre de chine Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. 18e Eeuw. Twee kopjes goed, twee kopjes haarlijn, één kopje randschade + haarlijn. Eén schotel haarlijn, vier schotels goed. ...

Lot China/ Japan (10x)
Startprijs 150 EUR

Lot China/Japan (10x). Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Satsuma + vazen China + trekpot yixing en tinnen godheid. Bodemmerken. Afmeting: 3 - 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Vier queng lung schotels met floraal decor, haarlijnen. Eén roombord, queng lung, minimale chip. Eén deksel, 19e eeuw, figuren in tuin...

Chinese stemkom Ø 14 cm.
Resultaat: 1.400 EUR

Chinees porseleinen stemkom met reliëf van draak in de wolken decor. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met blauw glazuur en rondom voorzien van tekst in goudkleur. Met bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur, met perzik/vleermuis/karakterteken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese schalen, 23 x 22 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte schalen met tuin/goud decor. Afmeting: 8,5 x 23 x 22 cm. In goede staat.

Chinese Imari dekselterrine Ø 21 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

18e Eeuwse Chinees Imari porseleinen dekselterrine met floraal/goud decor. Afmeting: 26 x 27 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese kop + schotel
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kop en schotel met geel glazuur. Ekster/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: ....?........ In goede staat.

18e Eeuwse Japanse schenkkan, H 22,5 cm.
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse Japans porseleinen schenkkan met figuren in tuin decor. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 300 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Vleesschotel met landschap/pagode decor. Vier schotels met landschap/pagode decor. Eén schotel haarscheuren + chips. Eén schotel chips. Twee scho...

Chinese ghendi schenkkan, H 24,5 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met feniks decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Resultaat: 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Pijpvaas, familie verte met draak decor + zes tekens bodemmerk. 1x Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 8,3 - 22,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen Ø 25 cm.
Resultaat: 320 EUR

Stel antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met krijger decor. Professioneel gerestaureerd aan bovenranden. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinese blanc de chine porseleinen drakenschotel met reliëf en verso theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

2 Chinese dekselvazen, H 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met geisha in landschap en zotjes decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen penselen vaas met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,7 cm. In goede staat.

2x Chinese gemberpot op consoles
Startprijs 140 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met consoles. 1x Familie Rose met bodemmerk. 1x Kantonees met bodemmerk. Afmeting: H 22 - 25 cm. In goede staat.

Familie Verte penselenpot, H 17 x Ø 19,7 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 19,7 cm. In goede staat.

Chinese Kanton vaas, H 31 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met familie rose decor. Figuren/floraal/dieren/goud decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

17e Eeuwse ghendi schenkkan, H 22 cm.
Resultaat: 425 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor + craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met familie rose mandarijn decor + floraal decor. Eén kopje haarlijn, één goed. Eén schotel haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Afmeting: 7 - 12 ...

Twee Chinese kop + schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met zotje in landschap decor. Eén kop minimale chip. Eén kop goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chips. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelij...

17e - 18e Eeuwse Chinese zoutnap Ø 6,5 cm.
Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi zoutnap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 5,5 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame Chinese trekpot
Startprijs 100 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinese yixing trekpot. Noten/vleermuis/vruchten decor. Tuit gelijmd, chip deksel. Afmeting: 7 x 12 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese klapmutskom Ø 16 cm.
Resultaat: 650 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmutskom met geisha's in tuin decor + zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: H 7,5 - Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres, H 41 cm.
Startprijs 200 EUR

Oude/antieke? Chinese bronzen danseres. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 x Ø 12,5 cm.
Resultaat: 4.500 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw/rood glazuur en oren. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese drakenschaal Ø 20,5 cm.
Resultaat: 2.750 EUR

Chinees porseleinen drakenschaal met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees
Startprijs 1.000 EUR

Twee grote antieke houtgestoken eiken kaarskandelaren met 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vazen. Eén vaas randschade, scherf is aanwezig! Afmeting: 50 cm. In redelijk/goede staat.