Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Naar D.A.C. Artz, Boereninterieur met figuren.
Startprijs 150 EUR

Naar D.A.C. Artz. Boereninterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

3x Hollandse School, Divers
Resultaat: 120 EUR

3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht met ophaalbrug
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Havengezicht met ophaalbrug. Olieverf op karton. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Druiventros
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Druiventros op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Schaal met appels
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Keramieken schaal met appels op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. Stilleven. Roemer met citroen op zilveren tablet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, oesters, citroen en brood
Resultaat: 150 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Roemer met oesters, citroen en brood. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Fransisco Laporta, Impressionistisch dorpsgezicht
Resultaat: 140 EUR

Fransisco Laporta. 1850 - 1914. Impressionistisch dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 30 cm. In goede staat.

Ant. Vijftigschild, Heuvelachtig dorpsgezicht
Startprijs 150 EUR

Ant. Vijftigschild. 1902 - 1981. Heuvelachtig dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Pointillistisch riviergezicht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Pointillistisch riviergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Fleurbaay, Rotterdams havengezicht
Startprijs 550 EUR

Hendrik Fleurbaay. 1896 - 1975. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

G. Wiegman, Rotterdamse haven
Startprijs 550 EUR

G. Wiegman. 1875 - 1964. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Portret naar Frans Hals
Resultaat: 150 EUR

Twee geschilderde grote portretten naar Frans Hals. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Stijl van R. Lichtenstein, Vrouw in bad
Startprijs 450 EUR

Grote litho in de stijl van Roy Lichtenstein. Vrouw in bad. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Hollands grachtengezicht
Resultaat: 50 EUR

Jan Kelderman. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J. Enneking, Wintergezicht met windmolens
Startprijs 80 EUR

J. Enneking. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting; H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Man met wijnglas
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Man met wijnglas. Enkele restauraties. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 54 cm. In redelijke staat.

Hans Sam, 17e Eeuws figuur met wijnglas
Resultaat: 50 EUR

Hans Sam. Duitse School. Circa 1910. 17e Eeuws figuur met wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 25 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Venplassen Buurse
Resultaat: 60 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Venplassen Buurse. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Riviergezicht Lutterzand Twente
Startprijs 100 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970. Riviergezicht Lutterzand Twente. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W.J. Dingemans, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 450 EUR

W.J. Dingemans. 1921 - 2001. Paardenkar op Rotterdamse kade bij Maasbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Balinese man
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk. Indonesische School '81. Balinese man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 17 cm. In goede staat.

J. Saulson of J. Paulson, Man met hoed, baard en cape
Resultaat: 200 EUR

J. Saulson of J. Paulson. Circa 1900. Man met hoed, baard en cape. Aquarel op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

C.J. Snoeyerbosch, Oude man kijkt naar hemel
Startprijs 50 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1891 - 1975. Oude man kijkt naar hemel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Erhardt, Pluimvee
Resultaat: 50 EUR

Erhard. Circa 1920. Landschap met pluimvee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

H. Habraken, Mus bij kom met kersen
Resultaat: 275 EUR

Hans Habraken. 21e Eeuw. Mus bij kom met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

O. Krüger, Roodborstjes
Startprijs 200 EUR

O. Krüger. Duitse School. Titel: Rotkehlchen. Roodborstjes. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 34 cm. In goede staat.

Leo J. Jordaan, Artiste,
Startprijs 100 EUR

Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.

G.J.. Sijthoff, Boeren interieur
Resultaat: 100 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff. 1867 - 1949. Boeren interieur met handwerkende vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Bob Stork Damen, Abstracte compositie
Resultaat: 250 EUR

Bob Stork Damen. 1900 - 1990. Abstracte compostie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Liggende naakte vrouw
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Liggende naakte vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man met bontmuts en kop soep
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Man met bontmuts en kop soep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Kees Broos, Hollandse bomschuiten
Resultaat: 70 EUR

Kees Broos. 20e Eeuw. Hollandse bomschuiten op volle zee. Naar Mesdag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas schilderij
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerde humidor. Lemaire Victor Hugo Paris. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 28 x 21 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

R. Withaar, Boerenhuis aan de waterkant
Resultaat: 70 EUR

Reint Withaar. 1928 - 2015. Vroeg werk van de schilder. Boerenhuis aan de waterkant. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Jos Engbersen, Keniaanse man met bot en hoed
Startprijs 250 EUR

Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976
Resultaat: 120 EUR

Hans Peter Nagtegaal. 1944 - . Houtwal Eursinge 1976. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 62 cm. In goede staat.

Daan Balk? Eenden langs de waterkant
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Daan Balk? Eenden-familie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Toon Koster, Boeren-interieur met boerin
Resultaat: 110 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Boeren-interieur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

Toon Koster, Riviergezicht bij avond
Resultaat: 120 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Riviergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

Antieke Japanse houtsnede, Landschap met ouder echtpaar
Startprijs 80 EUR

Antieke Japanse houtsnede met tekst en signatuur. Landschap met ouder echtpaar. Vouwen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse houtsnedes
Startprijs 150 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes op papier. Met signatuur. Afmeting: H 37 x B 25 cm. / H 35 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Zelf Portret rembrand van Rijn, 17e eeuw. Olieverf op karton. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 39 cm. In goede staat.

H. Bergman, Landschap
Resultaat: 60 EUR

H. Bergman. 19e Eeuw. Landschap met figuren. Aquarel op papier. Enkele vochtvlekken. Afmeting: ca. H 30 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

8x Antieke gravures, Admiraal
Resultaat: 140 EUR

Acht antieke Hollandse gravures. Divers. Mahonie/notenhouten lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

John Bevort, Amsterdams havengezicht
Resultaat: 300 EUR

John Bevort. 1917 - 1996. Amsterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Havengezicht met schepen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

G.Th. Lo- A-Njoe, Abstract
Startprijs 250 EUR

Guillaume Theodor Lo-A-Njoe. 1937 - . Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

6x Achter-glas-schilderij
Resultaat: 100 EUR

Zes achter-glas-schilderijen. Divers. Religieus. Katholiek. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Oosters/Perzisch schilderij met tekst
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Oosters/Perzisch schilderij met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 68 cm. In goede staat.

Oosterse gouache
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 65 cm. In goede staat.

Oosterse gouache met tekst
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Oosterse gouache met figuren en tekst. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In goede staat.

Perzische gouache, Goden/martelingen
Resultaat: 100 EUR

Antieke Perzische gouache met goden en martelingen. 19e Eeuw. Gouache op papier. Vouw. Afmeting: H 28 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse gouache
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse oosterse gouache met figuren en tekst. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 76 cm. In goede staat.

Tsukioka Kogyo, Japans tweeluik
Resultaat: 80 EUR

Japans tweeluik. Tsukioka Kogyo 1869. Print uitgegeven door Tokio Diakokuyasei in 1899. Yo + Uba. De geesten van de dennenboom. Houtsnedes op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

W. Heekelaar, Riviergezicht met zeilboten
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd W. Heekelaar. 20e Eeuw. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

2x A. Egter van Wissekerke, 2x Stilleven
Resultaat: 375 EUR

Twee werken van A. Egter van Wissekerke. 1872 - 1969. Twee stillevens. Lantaarn + tinnen kan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 31 cm. / H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Willem Kerseboom, Landschap Bali
Startprijs 100 EUR

Willem Kerseboom. 1948. Landschap Bali, 2015. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Cornelis de Bruin, Holland riviergezicht met platbodem
Startprijs 400 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Hollands riviergezicht met platbodem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Eugenio Zampighi, Musicerend Zuid-Tirools ouder paar
Resultaat: 850 EUR

Eugenio Zampighi. 1859 - 1944. Musicerend Zuid-Tirools ouder paar. Titel: der neueste Walzer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.

Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap
Resultaat: 120 EUR

Jan Schaeffer. Pendant. 19223 - 2018 Rotterdam. 2x Hollands landschap. Boerderij met boerin aan waterkant. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

F. Toussaint, Havengezicht met zeilboten
Resultaat: 500 EUR

Fernand Toussaint. 1873 - 1955. Havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H. Roidot, Riviergezicht
Startprijs 250 EUR

H. Roidot. 1877 - 1960. Riviergezicht. Belgische School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 31,5 cm. In goede staat.

Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas
Resultaat: 120 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Stadsgezicht St. Nicolaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollands riviergezicht
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollands riviergezicht met molen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Tuin met tulpen
Resultaat: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Tuin met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Bart Peizel, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Bart Peizel, 1930. 1887 - 1974. Stilleven met fruitschaal, glazen pot en inktpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht met schepen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Havengezicht met veel schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 97 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Kippen bij voederbak
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Kippen bij voederbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

J.B. Duyvendak, Jongen met viool
Resultaat: 90 EUR

J.B. Duyvendak. 1911. Jongen met viool en tamboerijn. Olieverf op paneel. Craquelé. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In redelijke staat.

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Startprijs 80 EUR

Jan v.d. Horst. 21e Eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Jan v.d. Horst, Strandgezicht met figuur en ezels
Startprijs 80 EUR

Jan van der Horst. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuur en ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Resultaat: 120 EUR

Groot werk van Jan v.d. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 195 cm. In goede staat.

Betsy Dom, Stilleven
Resultaat: 90 EUR

Betsy Dom - van Gelder. 1885 - 1936. Vaas met gele rozen. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.

Betsy Dom, Stilleven
Resultaat: 100 EUR

Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Steengoed vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, 10x Abstract
Resultaat: 150 EUR

Tien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities op papier. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

Folkert Haanstra jr., Tuin (1983)
Resultaat: 190 EUR

Folkert Haanstra jr. 1920 - 1985. Titel: Tuin, 1983. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

Joop Kropff, Chinese vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

Joop Kropff. 1892 - 1979. Chinese vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Boerderij in de sneeuw
Startprijs 200 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Boerderij in de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met fruit
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Groot stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Pand a de L' isle 1995, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR

Pand a de L' isle 1995. Surrealistische voorstelling met ganzen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

W.J. Beijnen, Rotterdamse kade met paardenkar
Resultaat: 70 EUR

W.J. Beijnen. Circa 1930. Rotterdamse kade met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Toegeschreven Jan Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR

Toegeschreven aan Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

van Noort, Strandgezicht
Resultaat: 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Seeman, Duits berglandschap met figuren
Resultaat: 60 EUR

Seeman. 19e Eeuw. Duits berglandschap met figuren. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 74 x B 102 cm. In redelijke staat.

Twee antieke gravures
Startprijs 320 EUR

Twee antieke Duitse handingekleurde gravures. 16e Eeuw. 1x Mont Brison slacht. 1x Slacht Maastricht. Door Frans Hoogenburgh. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In redelijk/goede staat.

Jacob Akkersdijk, Interieur met figuren bij haardplaats
Resultaat: 500 EUR

Jacob Akkersdijk. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haardplaats. Oudere restauratie. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In redelijk/goede staat.

A. Schelfhout, Hollands havengezicht
Startprijs 400 EUR

Andreas Schelfhout '45. 1787 - 1870. Hollands havengezicht met platbodems en figuren. Potlood op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Koeien voorstelling (studie)
Startprijs 300 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Twee studie tekeningen van Willem Roelofs. Front + verso met koeien voorstellingen. Potlood op papier. Afmeting: H 11 x B 18 cm. In goede staat.

Sam Schellink, Wilde orchidee
Startprijs 200 EUR

Sam Schellink. 1876 - 1958. Landschap met wilde orchidee. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollandse haven met figuren
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Hollandse haven met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 31 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Rijstveld met figuren bij avond
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Circa 1950. Rijstveld met figuren bij avond. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Paul.2.1955, Vliegdekschip HMS Eagle
Resultaat: 300 EUR

Paul.2.1955. Vliegdekschip HMS Eagle. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 32 cm. In goede staat.

W. Ruiter, Wintergezicht
Startprijs 40 EUR

W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.