Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bart van der Leck, De jager 1913
Resultaat: 120 EUR

Bart van der Leck. 1876 - 1958. Titel: de jager. Nadruk. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In goede staat.

Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder
Resultaat: 120 EUR

Otto Fedder. Duitse School. 1873 - 1918. Riviergezicht met vee en herder langs de kade. Craquelé + licht beschadigd. Met mooie Italiaanse lijst. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In redelijke staat.

3x Hollandse School, Divers
Resultaat: 120 EUR

3x Hollandse School. Circa 1900. 2x Stadsgezichten met figuren. 1x Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. Stilleven. Roemer met citroen op zilveren tablet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976
Resultaat: 120 EUR

Hans Peter Nagtegaal. 1944 - . Houtwal Eursinge 1976. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 62 cm. In goede staat.

Toon Koster, Riviergezicht bij avond
Resultaat: 120 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Riviergezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap
Resultaat: 120 EUR

Jan Schaeffer. Pendant. 19223 - 2018 Rotterdam. 2x Hollands landschap. Boerderij met boerin aan waterkant. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas
Resultaat: 120 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Stadsgezicht St. Nicolaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir
Resultaat: 120 EUR

Groot werk van Jan v.d. Horst. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderde kopie naar Renoir. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 195 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieus
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 67 cm. In goede staat.

Vergulde veren ornamentlijst
Resultaat: 120 EUR

Kleine 19e eeuwse vergulde veren ornamentlijst met olieverf zeegezicht. Krimpnaden. Afmeting: H 25 x B 23 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Resultaat: 120 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 2x Abstracte figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zeegezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. Zeegezicht met branding. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Hollands havengezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Toon Koster, Boeren-interieur met boerin
Resultaat: 110 EUR

Toon Koster. 1913 - 1990. Boeren-interieur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 18 cm. In goede staat.

L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven
Resultaat: 110 EUR

L.M. v.d. Weert. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende
Resultaat: 100 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Landschap met boerderij, vrouw doet de was. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 41 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof
Resultaat: 100 EUR

Twee ongesigneerde schilderijen. Circa 1900. Eenden-familie aan de waterkant + Hoenderhof. Olieverf op linnen. Marouflé. Craquelé. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In matige staat.

Betsy Dom, Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Betsy Dom - van Gelderen. 1885 - 1936. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 65 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract figuratief
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte figuratieve voorstellingen met krantenknipsels. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Twee abstracte figuren
Resultaat: 100 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

G.J.. Sijthoff, Boeren interieur
Resultaat: 100 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff. 1867 - 1949. Boeren interieur met handwerkende vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Daan Balk? Eenden langs de waterkant
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Daan Balk? Eenden-familie langs de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.