Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bart van der Leck, De jager 1913 1072
Bart van der Leck, De jager 1913

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder 1076
Otto Fedder, Riviergezicht met vee en herder

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Hollandse School, Divers 1109
3x Hollandse School, Divers

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven 1113
C. Cornelisz, Stilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976 1145
Hans Peter Nagtegaal, Houtwal Eursinge 1976

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Toon Koster, Riviergezicht bij avond 1148
Toon Koster, Riviergezicht bij avond

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap 1172
Pendant Jan Schaeffer, 2x Hollands landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas 1175
Henk Welther, Stadsgezicht St. Nicolaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir 1184
Jan v.d. Horst, kopie naar Renoir

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Religieus 1231
Ongesigneerd, Religieus

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vergulde veren ornamentlijst 1243
Vergulde veren ornamentlijst

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract 1269
2x Eef de Weerd, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Zeegezicht 1307
Onduidelijk, Zeegezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1313
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Toon Koster, Boeren-interieur met boerin 1147
Toon Koster, Boeren-interieur met boerin

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven 1321
L.M. v.d. Weert, Bloemstilleven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende 1079
F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Landschap met boerderij 1084
Onduid. gesig., Landschap met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof 1086
2x Ongesigneerd, Eenden-familie + Hoenderhof

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Betsy Dom, Bloemstilleven 1093
Betsy Dom, Bloemstilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Eef de Weerd, Abstract figuratief 1103
2x Eef de Weerd, Abstract figuratief

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eef de Weerd, Twee abstracte figuren 1104
Eef de Weerd, Twee abstracte figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G.J.. Sijthoff, Boeren interieur 1136
G.J.. Sijthoff, Boeren interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Daan Balk? Eenden langs de waterkant 1146
Daan Balk? Eenden langs de waterkant

Resultaat:

100 EUR