Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1287
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten 1288
J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

50 EUR

Piet van Wijngaerdt, Chinese vaas met dahlia's 1289
Piet van Wijngaerdt, Chinese vaas met dahlia's
Startprijs 260 EUR
Ongesigneerd, Stijl van Mondriaan 1290
Ongesigneerd, Stijl van Mondriaan
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht 1291
Henk Bellaard, Hollands riviergezicht

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien 1292
Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W. van Hecke, Figuur 1293
W. van Hecke, Figuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
P. Brouwer, Zonnebloemen 1294
P. Brouwer, Zonnebloemen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier 1295
J. Meurs, Hoeven schaven bij stier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Modern kunstwerk 1296
Modern kunstwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen 1297
Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Religieuze voorstelling 1298
Ongesigneerd, Religieuze voorstelling

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen 1299
Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
F.S. 56, Vrouwelijk naakt 1300
F.S. 56, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

60 EUR

2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren 1301
2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Rosemarije, Portret kat 1302
Rosemarije, Portret kat

Resultaat:

60 EUR

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren 1303
P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide 1304
Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Buck Taylor, Kust gezicht 1305
Buck Taylor, Kust gezicht

Resultaat:

125 EUR

Anderson, Amsterdams grachtengezicht 1306
Anderson, Amsterdams grachtengezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Zeegezicht 1307
Onduidelijk, Zeegezicht

Resultaat:

120 EUR

J. Heininck, Rots met waterval en figuren 1308
J. Heininck, Rots met waterval en figuren
Startprijs 90 EUR
Verkocht
A. Grosfeld, Elegante dame 1309
A. Grosfeld, Elegante dame

Resultaat:

60 EUR

Niek v.d. Plas, Strandgezicht 1310
Niek v.d. Plas, Strandgezicht
Startprijs 700 EUR