Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Hollands wintergezicht
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met knotwilgen en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Resultaat: 50 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Piet van Wijngaerdt, Chinese vaas met dahlia's
Startprijs 260 EUR

Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Chinese vaas met dahlia's. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 120 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stijl van Mondriaan
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Compositie in de stijl van Victory Boogie Woogie Mondriaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.

Henk Bellaard, Hollands riviergezicht
Resultaat: 90 EUR

Henk Bellaard. Hollands riviergezicht met boerenhuis en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 85 cm. In goede staat.

Jan Scholten, Zomers Hollands riviergezicht met koeien
Resultaat: 350 EUR

Jan Scholten. 1948 - . Zomers Hollands riviergezicht met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W. van Hecke, Figuur
Resultaat: 300 EUR

Willem van Hecke. 1893 - 1976. Belgische School. Figuur. Nr. 39/80. Litho op papier. Afmeting: H 47 x B 52 cm. In goede staat.

P. Brouwer, Zonnebloemen
Resultaat: 90 EUR

Peter Brouwer. 1935 - 2010. Bloemstilleven met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

J. Meurs, Hoeven schaven bij stier
Resultaat: 90 EUR

J. Meurs. 1944. Hoeven schaven bij stier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Modern kunstwerk
Resultaat: 50 EUR

Modern kunstwerk. Medalled Du Buffel. Houten gepolychromeerd paneel met manskop + lederen hengsels. Signatuur Milorad Krstic 1991. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schaapsherder met schapen
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Landschap met schaapsherder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Religieuze voorstelling
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieuze voorstelling. Kruisiging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 17 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren in landschap met schapen
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Figuren in landschap met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 79 x B 43 cm. In redelijke staat.

F.S. 56, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 60 EUR

F.S. 56. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

2x J. Andrion, 2x Dorpsgezicht met kerktoren
Startprijs 40 EUR

2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.

Rosemarije, Portret kat
Resultaat: 60 EUR

Rosemarije. 21e Eeuw. Portret kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

P.J. Mak of Maks?, Bosgezicht met figuren
Startprijs 50 EUR

P.J. Mak of Maks? Circa 1900. Bosgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Henk Poeder, Landschap met bloeiende heide
Resultaat: 100 EUR

Henk Poeder. 1897 - 1958. Landschap met bloeiende heide. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 81 cm. In goede staat.

Buck Taylor, Kust gezicht
Resultaat: 125 EUR

Buck Taylor. Amerikaanse School. Kust gezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anderson, Amsterdams grachtengezicht
Startprijs 100 EUR

Anderson. Tweede helft 20e eeuw. Amsterdams grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Zeegezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk. Zeegezicht met branding. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x 100 cm. In goede staat.

J. Heininck, Rots met waterval en figuren
Startprijs 90 EUR

Jan Heininck. 1980. Rots met waterval en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

A. Grosfeld, Elegante dame
Resultaat: 60 EUR

A. Grosfeld. 1931 - . Duitse School. 50er-Jaren. Elegante dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Niek v.d. Plas, Strandgezicht
Startprijs 700 EUR

Niek van der Plas. 1959 - . 21e Eeuw. Strandgezicht met kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.