55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

Onduidelijk, Engelen in hemel 1335
Onduidelijk, Engelen in hemel
Startprijs 150 EUR
C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder 1336
C. de Bruijn Jr., Landschap met schapen en herder

60 EUR

F.A. Mooy, Riviergezicht met steenoven 1337
F.A. Mooy, Riviergezicht met steenoven
Startprijs 100 EUR
Lucas Bauer, Boerderij bij bomenpartij 1338
Lucas Bauer, Boerderij bij bomenpartij
Startprijs 70 EUR
G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel 1339
G. Hogerwaard, Naakte vrouw op stoel

60 EUR

11 Prenten Hoynck van Papendrecht 1340
11 Prenten Hoynck van Papendrecht

80 EUR

Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar 1341
Antoon Molkenboer, Romantisch wandelend paar

60 EUR

Ets, Jachttafereel 1342
Ets, Jachttafereel
Startprijs 100 EUR
Onduid.gesign., Stilleven 1343
Onduid.gesign., Stilleven

300 EUR