Antiek bronzen figuur. Hond op kleed. Op basement. Circa 1870. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Drie oude paarden met koetsen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Acht bronzen figuren door Antoinette Ruiter (Oldenzaal). Leerlinge van Jan Kip. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met gitaar op marmeren basement. En een lezend meisje, twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Moderne keramieken buste met handgeschilderd bomen decor + brons/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Circa 1900. Chinese jongen met vis. Enkele beschadigingen. Afmeting: 45 cm. In redelijke staat.
Marmeren? met albast buste. Studio Prof. J. Bessi. 20e Eeuw. Afmting: H 39 cm. In goede staat.
Gesigneerde zware Cubaanse hardhouten buste. Che Guevara. (Cubaanse vrijheidsstrijder) Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote Chinese Quan Yin van gietijzer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen vogels. Genummerd. Circa 1900. Eén poot gebroken. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. 1x Oosterse olielamp. 1x Kylin. 1x Man + vrouw. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Bronzen aap met memento mori zittend op boeken. Marmeren basement. Weens. Bronze Austria. 21e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Oosters dansend boeddhistisch figuur Shiva. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote Art Deco bronzen goudfazant. Circa 1925. Afmeting: 26 x 46 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen Beethoven buste op marmeren sokkel. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Groot modern smeedijzeren kunstwerk met glas, door Harry Spannenburg (Almelo). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 x 80 x 8 cm. In goede staat.
Bijzonder grote antieke Jugendstil damesbuste van terracotta met polychromie. Circa 1900. Gesigneerd P. Philippe. Minimale chip. Afmeting: 45 x 62 x 21 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Koud beschilderd oosters bronzen figuur. Weense-stijl. Arabier met ramskop op tijgervel. Gesigneerd Margub. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen beeldengroep. Twee honden met golfclubs. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x 20 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse bronzen leeuw. Gesigneerd. Afmeting: 11 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen kubistische olifant op zwart marmeren basement. Art deco stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 24 x 16,5 cm. In goede staat.
Bronzen uil in art deco stijl op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Fernandes. Echter, 21e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.