Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bronzen figuur, H 36 cm. 5024
Antieke bronzen figuur, H 36 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee Mucha-stijl wandplaquettes 5025
Twee Mucha-stijl wandplaquettes
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Terracotta damesbuste 5026
Terracotta damesbuste

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot tinnen soldaten 5027
Lot tinnen soldaten

Resultaat:

160 EUR

Lot antieke figuren 5028
Lot antieke figuren
Startprijs 150 EUR
Steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp, H 28,5 cm. 5029
Steengoed figuur door Elfriede Balzar Kopp, H 28,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Buste 5030
Buste

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek Frans samac figuur, H 53 cm. 5031
Antiek Frans samac figuur, H 53 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur (2-delig) 5032
Chinees bronzen figuur (2-delig)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 5033
Bronzen beeld

Resultaat:

400 EUR

Bronzen beeld, Jongen bij boomstronk 5034
Bronzen beeld, Jongen bij boomstronk
Startprijs 150 EUR
Bronzen beeldengroep 5035
Bronzen beeldengroep
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke bronzen figuur, Hond 5036
Antieke bronzen figuur, Hond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen beeldengroep, Honden 5037
Bronzen beeldengroep, Honden

Resultaat:

130 EUR

Bronzen figuur, Dansend paar 5038
Bronzen figuur, Dansend paar
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen windhond 5039
Bronzen windhond

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Albasten figuur 5040
Albasten figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Leeuw 5041
Bronzen figuur, Leeuw

Resultaat:

140 EUR

Bronzen buste, Edelman met hoed 5042
Bronzen buste, Edelman met hoed
Startprijs 125 EUR
Bronzen figuur, Maria met kind 5043
Bronzen figuur, Maria met kind
Startprijs 80 EUR
Frans bronzen beeld, Vrouw met mandoline 5044
Frans bronzen beeld, Vrouw met mandoline
Startprijs 1.750 EUR
Balinees beeld/buste 5045
Balinees beeld/buste
Startprijs 180 EUR
Chinese bronzen boeddha, H 33 cm. 5046
Chinese bronzen boeddha, H 33 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Bronzen boeddha 5047
Bronzen boeddha
Startprijs 1.200 EUR