Bijbel met bruin lederen omslag en een zilveren gecontourneerd slot met graveerwerk. Met het oude en nieuwe testament. 16x10x7cm. In goede staat.
Drie zilveren sieraden, 925/000, met een geschakelde armband met een V-vormige schakel, breedte 7 mm, een hanger met roze gefacetteerde steen, 23 mm, en een zilveren ring met grote rechthoekige roze s...
Oude Duitse Zeiss Ikon Box Tengor 54/2 camera in lederen box. Afmeting: 11 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat
Drie delen brons. 20e Eeuw. Bestaande uit: Grote penning Clemenceau 1917 - 1919 Foch, Armees Alliees WO I etc. Afmeting: Ø 9,6 cm. En twee musicerende putti's, 20e eeuw, afmeting: H 14 cm. In goede st...
Zilveren houder met zout- en peperstrooier met zilveren dop. 835/000. Kleine houder met daarin achtkantig geslepen strooier voorzien van een ronde dop met parelbewerking. 5x2,5x8cm. In goede staat.
Swarvoski collier en oorstekers uit witmetaal met een ankercollier en daaraan een hartvormige hanger bezet met swarovski stenen, 3x3cm, en een paar oorstekers in de vorm van een rozet. ø 10mm. In goed...
Zilveren pennenarmband, 835/000, 5 rijen gemaakt uit gematteerde cirkelvormige schakels. Breedte 17 mm. Voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 19 cm. ca 35,3 gram. In goede staat.
Thomas Sabo hanghorloge aan een zilveren koordcollier. Aan het horloge zit een zilveren hanger met zirconia in de vorm van een hart. Nieuw in doos.
Zilveren armband, 925/000, met grote rond gefacetteerde donker paarse stenen en 3 zilveren bollen. gemerkt: Oubaha. breedte 25 mm. lengte 21 cm. ca 45 gram. Nieuw
W. Ruiter. 20e Eeuw. Wintergezicht met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
2x J. Andrion. Twee dorpsgezichten met kerktorens. Aquarellen op papier. Afmeting: H 22 x B 16 cm. / H 22 x B 32 cm. In goede staat.
Drie antieke mahoniehouten/noten dekseldozen. Onder andere t.b.v. tabak. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude blikken seinlamp met drie kleuren glas, op telescoop standaard. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands tin. Circa 1920. Art Deco. 1x Trompet-vormige vaas, ongemerkt. 1x Granaat-vormige vaas, Daalderop Holland. Afmeting: H 20 - 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee glas-in-lood vensters/raamhangers. Gebrandschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten barometer met plated wijzerplaat en Hollands opschrift. Eén krimpnaad. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Twee delen blikken speelgoed. 50er - 60er Jaren. 1x Skibaan in doos, Rusland. 1x Future car, Frankrijk. Afmeting: 34 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kunststof/bakeliet wekkers. 50-er Jaren. Blauwe wekker licht beschadigd zijkant. Afmeting: 10 - 11 cm.
Mooie spiegel met geëtst decor van opvliegende eenden. Tweede helft 20e eeuw. Geprofileerd frame van naaldhout. Afmeting: H 138 x B 68 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed met vogel decor. Rood. Belutsch. Afmeting: 146 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse bloempotten. Keramiek/majolica. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Grote antieke majolica schaal met zwaan. Circa 1920. Genummerd. Afmeting: Ø 37,5 cm. In goede staat.