Twee zeldzame 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen kommen met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kom randschilfers. Eén kom haarlijnen + randschilfers. Afmeting: 10 x Ø 20 cm. In re...
Chinees porseleinen drakenschaal met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zeldzaam decor van paard/paardenmenner in landschap. Chip tuit/glazuur verlies. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung terrines met tuin decor. Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In zeer goede staat.
Zeer zeldzaam antiek Franse bronzen mysterieuze klok met marmeren basement, glazen wijzerplaat + mysterieuze bewegende wijzers. Glas onderzijde gelijmd. Afmeting: 113 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met floraal emaille decor. Enkele chips achterzijde omranding. Afmeting: Ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen art deco bronzen tafellampen door E. Jacques Ruhlmann. 1879 - 1933. 'Holophane'. Circa 1920. Met originele glazen kappen. Minimale chip. Afmeting: H 70 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee zeer grote bronzen wandkandelaren in empire stijl met kariatiden. Tien-armig en twee-kleurig gepatineerd/verguld. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 100 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal/vissen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met ijzeroxyde rood glazuur en blauwe draken. Met bodemmerk. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Nice. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 64 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met tuin/paradijsvogel decor. Met bodemmerk. Chips rand. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 36,5 cm.
Prachtige witgouden oorringen, 750/000, Pomellato Nude met London Topaas en diamant. Witgouden creolen aan de voorzijde bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,55 ct. Voorzien van een vierk...
Zeldzaam 18e eeuws Hollands wortelnoten bakwaaier kabinet. Louise Quinze. Circa 1760. In goede originele staat. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 240 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren in landschap/floraal decor. Met console. Bakfout in knobbel. Afmeting: H 37,3 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese familie rose olielampen met vergulde bronzen armaturen. Figuren in tuin/floraal/vlinder decor. Afmeting: H 59 cm. In zeer goede staat.
Twee Chinees porseleinen tulpenvazen met floraal decor. Bodemmerk. Eén bakfout. Afmeting: 9 x Ø 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi schenkkan met feniks decor. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Theekransje moeder met dochter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Kapitale antieke Japans porseleinen Imari dekselvaas met figuren in landschap/floraal/coulissen/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: H 128 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Brons gegoten klim-aap in art deco stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Twaalf 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor, waarbij zeldzame kleine exemplaren. Diverse beschadigingen en/of chips. Afmeting: H 11,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat...
Oud Chinees geld + aandeel Chinese government 25.000.000 sterling. Acht delen. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.