Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese vaas Ø 30  cm. 7814
Chinese vaas Ø 30 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese pelgrimvaas, H 17 cm. 7815
Chinese pelgrimvaas, H 17 cm.
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Antieke Chinese theepot 7816
Antieke Chinese theepot

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Twee delen China 7817
Twee delen China

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22 cm. 7818
Chinees bord Ø 22 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm. 7819
Vier antieke Japanse borden Ø 21 -22 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm. 7820
17e - 18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma theeservies 7821
Antiek Japans Satsuma theeservies

Resultaat:

80 EUR

Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm. 7822
Antieke Chinese Satsuma dekselpot, H 58 cm.
Startprijs 450 EUR