Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

55. Januariveiling 2023

Veiling op donderdag 12 januari 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Japanse Imari vazen (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met floraal + foo-honden decor. Twee vazen goed. Twee vazen schade. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese borden Ø 20,8 cm.
Startprijs 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 19 cm.
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen vaas met sang de boeuf glazuur. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 16,5 - Ø 21,5 cm.
Resultaat: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Drie roomborden, waarvan twee goed + één bord gelijmd. En één familie verte bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16,5 - Ø 21,5 cm. In rede...

Lot Chines porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes, queng lung + drie schotels. Drie kopjes goed. Drie kopjes haarlijn. Eén schotel goed. Twee schotels haarlijn/chip. Afme...

Chinese kom Ø 12,7 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen kom met kokosnoot glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

Chinees bord 20 x 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen familie verte bord (voor Japanse markt). Vijver decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén met randschade. Afmeting: 16 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Kantonese vazen, H 15,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees Kantonese familie rose porseleinen vazen. Figuren/floraal/vogel decor. Eén vaas chip rand. Eén vaas goed. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 25 cm.
Startprijs 70 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose bord met floraal decor. Chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 16 cm.
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren in tuin decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese schenkkannen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese natuurstenen rituele schenkkannen met draken. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 160 EUR

Vier delen Chinees Familie rose porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels met tuin decor, waarvan twee schotels minimale chip, één schotel goed. Eén octagonale cup, met hert in landschap/goud ...

Lot antiek Chinees porselein (6x)
Resultaat: 140 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 1x 19e Eeuwse gemberpot. 1x Dekselvaas met prunes decor, 19e eeuw. 2x Kleine dekselvaas (queng lung/gelijmd + 19e eeuw/beschadigd). 1x Kleine gemberpot, gel...

Chinees bord Ø 20,7 cm.
Resultaat: 120 EUR

Antiek Chinees kraakporseleinen bord met tuin/coulissen decor. Circa 1600. Eén haarlijn + minimale chip. Afmeting: Ø 20,7 cm. In redelijke staat.

Grote 19e eeuwse Chinese lamp, H 86 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lamp met figuren in tuin decor + messing monturen. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 6,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen brushpot met reliëf tuin decor. Blauw-wit. Afmeting: 10,3 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Japanse schaal Ø 35 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Japanse terracotta schaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 13 x Ø 35 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in tuin/feniks decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In matige staat.

2x Antiek China
Resultaat: 100 EUR

Twee delen antiek China. 1x Lakstempel met tijger van natuursteen. 1x Geisha met kind van speksteen. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Chinese meiping vaas, H 29 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen meiping vaas met oxide-rood draken decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees (6x)
Resultaat: 130 EUR

Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bord met tuin decor, minimale chip. Drie kopjes, twee kopjes haarlijn + chips. Twee schotels, grote schotel chips. Afmeting: 6,5 - Ø 22,5 c...

Vijf delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Queng lung. Bestaande uit: Kom, gelijmd. Tazza, haarscheur. Bord, gelijmd. Bord, haarscheur. Bord, gelijmd + chip. Afmeting: 20 - 23 cm. In matige staat.

Drie antieke Chinese borden Ø 21,5 - Ø 28,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. 1x Queng lung met tuin decor, enkele chip. 1x Queng lung met tuin decor, gelijmd. 1x 18e eeuw met floraal decor, enkele chip. Afmeting: Ø 21,5 - Ø 28,5 cm. In ...

Antiek Chinees figuur, H 49 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen republiek figuur met baard van echt haar. Met bodemmerk. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,3 cm.
Resultaat: 140 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung borden met landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schenkkan
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met figuren in tuin/kylin decor. Afmeting: 20 x Ø 17 x 18,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot, 1900
Resultaat: 150 EUR

Originele republiek Chinees porseleinen penselenpot met familie rose decor, geisha in interieur met tekst + bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Boeddha hoofd
Startprijs 400 EUR

Antiek natuurstenen Chinees boeddha hoofd op houten console. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 400 EUR

Vierkante Chinees porseleinen penselenpot met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.

Twee Imari borden Ø 24,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse Japans porseleinen Imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarscheur in bodem. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse Imari borden Ø 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden. Bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen doucai vaas met draak/feniks/pioenroos decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot met tekst Ø 19 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Celadon glazuur + tekst op bodem. Afmeting: H 13 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pot met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 15 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met granaatappel/floraal decor. Drie borden haarlijnen +chips. Eén bord chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 15,5 cm.
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese roodglazuur vaas
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 25,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met winterlandschap/figuren + tekst decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met tuin/huis decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari vaas
Startprijs 450 EUR

Grote 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/paradijsvogel en goud decor. Bovenrand scherf ingelijmd + gerestaureerd. Afmeting: H 47,5 cm. In redelijke staat.

Chinese dekseldoos Ø 10,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met landschap/figuren decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese dekseldozen Ø 8,5 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen dekseldozen/zalfdozen. 1x Familie rose, figuur te paard decor, bodemmerk, minimale chip. 1x Tongzhi zwaluwen decor, bodemmerk, deksel gelijmd. Afmeting: Ø 8,5 cm. In r...

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met figuren in interieur + goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 30,2 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen, cilindrisch, met geisha decor + bodemmerk. Afmeting: H 30,2 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden Ø 23- 24 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Haarscheuren. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein (8x)
Resultaat: 140 EUR

Acht delen 18e eeuwse Chinees porselein. Onder andere; queng lung, familie rose. Chips en/of haarlijn/gelijmd. Twee kopjes + één schotel gaaf. Afmeting: 6 - 22 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Twee delen Japans/Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen antiek Japans/Chinees porselein. 1x Grote gemberpot met landschap decor. 1x Japanse schaal met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren decor + teksten. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 10 - 12 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere twee keer kang xi, vogels in tuin decor, één gelijmd en één goed. Eén keer tuin decor, haarlijn. Eén keer Japan, figuren bij kade + bode...

Antieke Chinees godheid
Resultaat: 180 EUR

Antieke Chinese godheid van zwart natuursteen. Godheid met perzik. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Tibetaanse tangka in lijst
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Tibetaanse tangka met goud decor. Diverse godheden. Mooie kwaliteit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees brons
Resultaat: 225 EUR

Twee delen oud/antiek Chinees brons. 1x Vergulde bronzen boeddha op lotusbloem, 2-delig. 1x Bronzen paard (vliegend), groene patina. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (2x)
Startprijs 200 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. 1x Maanvaas, 19e eeuw, hals gelijmd. 1x Kom met karper/steur decor, bodemmerk, 18e - 19e eeuw, gelijmd, randschade. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 600 EUR

Acht delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zeven kopjes met peterselie decor, bodemmerken, onder andere kang xi, twee kopjes beschadigd. Eén dekselpotje met floraal decor. Afmeting: ...

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 130 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; Twee queng lung roomborden, beiden met haarlijn en chips. Eén kop + schotel, capucijne, één chip. Eén schotel, haarlijn. Afmeting: 7,5 - 16 cm. I...

Lot Chinees Imari (5x)
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Imari kom met tuin/goud decor, haarlijnen. Drie kop + schotels met tuin/goud decor, haarlijn en/of chip. Eén bord, haarlijn + chips. Afmeti...

Zeldzame Chinese cup Ø 9,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen familie rose cup met deksel. Cassis-kleurig glazuur, met binnenin vissen/goud decor. Zéér gedetailleerd. Zes tekens bodemmerk. Enkele chips onderrand cup. Afmeting: H 9,7 ...

Chinese voorraadpot, H 32 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose voorraadpot met figuren decor + tekst. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 16,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose diepe schotels. Floraal decor. Drie schotels goed. Twee schotels haarlijn. Eén schotel minimale chips. Afmeting: Ø 16,7 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese schotels Ø 10 - 14 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zes diverse Chinese schotels. 18e - 19e Eeuw. Twee schotels goed. Eén schotel beschadigd. Eén schotel haarlijnen. Twee schotels minimale chip. Afmeting: Ø 10 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese platte schaal met tekst Ø 31,4 cm.
Startprijs 180 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur en geritste tekst in goud. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 19 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen tulpenvaas met theeglazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Lot Satsuma (3x)
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Japans Satsuma porselein. trekpot met tuin/goud decor + bodemmerk, pootje gelijmd + haarlijn. Twee kommen met figuren/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede ...

Chinese celadon vaas, H 30 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw craquelé glazuur + floraal reliëf decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese brushpot met tekst
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom tekst + signatuur. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Resultaat: 80 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Onder andere; gemberpot met dubbele blauwe ring en prunus decor. Japans bord met decor van vogel bij pioenrozen, vier tekens bodemmerk, randschade. Afmeting: 15 - 16 cm. ...

Chinese penselenpot Ø 19,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,8 cm., In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19,8 cm.
Startprijs 280 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 19,8 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari dekselpotten, H 38 - 40 cm.
Resultaat: 750 EUR

Drie 18e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten met floraal/feniks/goud decor. Eén vaas goed. Twee vazen haarscheuren + dekselschade. Afmeting: H 38 - 40 cm. In matig/goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese kommen Ø 11,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen. Floraal/insecten decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (4x)
Resultaat: 110 EUR

Vier delen antiek Chinees/Frans porselein. Twee familie rose kommen, 18e eeuw, één kom gelijmd. Twee Franse kop + schotels met floraal decor, 19e eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bloempot, Ø 25 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.

Lot ChineesJapans porselein (7x)
Resultaat: 100 EUR

Zeven antieke Chinees + Japans porseleinen schotels. 3x Japans Imari met bodemmerk, goed. 4x Chinees kang xi, één haarlijn. Afmeting: Ø 11,5 - Ø 13 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kopjes met peterselie decor. Met bodemmerk. Eén kopje goed. Eén kopje minimale chips. Twee kopjes haarlijnen + chips. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In redelijk/goed...

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille tuin decor + goud. Beiden chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese schotels (7x)
Resultaat: 225 EUR

Zeven Chinees porseleinen schotels. Divers. Kang xi bodemmerken. Vijf schotels gaaf. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porslein
Resultaat: 180 EUR

Lot Chinees familie rose porselein. Divers. Met theeglazuur, floraal/kraanvogel decor, één keer haarlijn. 18e Eeuw. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 225 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie schotels, waarvan één gelijmd, één chip, één goed. Twee cups, één met herten decor + Imari, goed. Eén kleine rolvaas, g...

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 200 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier kopjes, 1x kang xi, haarlijn, 1x familie rose, chip + haarlijn. Andere twee goed. Twee schotels met kraanvogel decor, ...

Chinees bord Ø 24 cm.
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bord met zotjes/draken decor + vier tekens bodemmerk. Eén minimale schilfer + één randrestauratie. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Zes delen Chinees Kanton (divers)
Resultaat: 100 EUR

Zes delen divers Chinees Kantonees porselein. Bestaande uit: drie gemberpotten, drie vazen. Twee vazen gelijmd, rest goed. Afmeting: 11 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

4x Tibetaans handwerk
Resultaat: 1.100 EUR

Vier delen oud/antiek Tibetaans handwerk. Onder andere tangka. Afmeting: 70 - 86 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Resultaat: 170 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Divers. 1x Meiping drakenvaas met zes tekens bodemmerk, goed. 1x Kantonese dekselvaas, beschadigd. 2x Schotels, divers, goed. 1x Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, goe...

Grote Chinese dekselpot , H 25 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met paradijsvogel decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees (divers)
Resultaat: 100 EUR

Drie delen China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee dekseldozen met porselein. Eén tableau met parelmoer. Afmeting: 12 - 31,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse schotel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese of Japanse octagonale schotel met tuin/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 29,3 x 29 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen boeddha
Startprijs 130 EUR

Oostere bronzen boeddha figuur in lotushouding. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Grote kom met kraanvogel decor + bodemmerk. En drie diverse borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 37 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop/schotels
Resultaat: 425 EUR

Lot 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang xi kop en schotels. 4x Kang xi kop en schotels met tuin decor + bodemmerk. Twee schotels goed. Twee schotels haarlijn/chip. Eén kopje chip. Drie kopjes haarlijn...

Chinese Mao Tai fles met inhoud
Resultaat: 500 EUR

Chinese Mao Tai fles met inhoud in goede staat

Chinese blauwglazuur schaal Ø 19,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen schaal in lotusbloem- vorm met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,2 cm. In goede staat.

Chinees harmonica (schilderij) boek
Resultaat: 650 EUR

Oud Chinees harmonica boek met tien schilderijen. Met signatuur. Diverse voorstellingen. Afmeting: 60 x 30 x 5,5 cm. In goede staat.

Chinese dikwandige schaal Ø 27,8 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

Chinese dikwandige porseleinen schaal met draken decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.