Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

56. Aprilveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 13 april 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam Meissen servies 6000
Zeldzaam Meissen servies

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese ghendi 7027
Chinese ghendi

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 34,7 cm. 7097
Chinese knobbelvaas, H 34,7 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Antieke staande moederklok, H 227 cm. 3506
Antieke staande moederklok, H 227 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Kapitale boekenkast, 1880 4000
Kapitale boekenkast, 1880

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (5x) 7014
Lot Chinees porselein (5x)

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zeldzame 12-delige kang xi set kop + schotels 7063
Zeldzame 12-delige kang xi set kop + schotels

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese spelen dekseldoos 7301
Zeldzame Chinese spelen dekseldoos

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2x Italiaanse apothekerspot, H 25,3 cm. 6022
2x Italiaanse apothekerspot, H 25,3 cm.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Lot Chinese kopjes (6x) 7041
Lot Chinese kopjes (6x)

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Bronzen eend van Evert den Hartog 5010
Bronzen eend van Evert den Hartog

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Meissen presenteertablet 6016
Meissen presenteertablet

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Lot Chinees porseleinen kop+schotels 7064
Lot Chinees porseleinen kop+schotels

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinees blanc de chine drakenbord Ø 22,5 cm. 7716
Chinees blanc de chine drakenbord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Omega zakhorloge met ketting 923
Omega zakhorloge met ketting

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Lucebert, Djins 1354
Lucebert, Djins

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast 4006
Wortelnoten vitrinekast

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot 6042
18e Eeuwse Delftse apothekerspot

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zeldzame set Chinees porselein 7004
Zeldzame set Chinees porselein

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zes Chinese borden Ø 23 cm. 7006
Zes Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 24 cm. 7023
Chinese vaas, H 24 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot Ø 18,3 cm. 7108
Chinese penselenpot Ø 18,3 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 38 cm. 7110
Twee Chinese schotels Ø 38 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 42 cm. 7225
Chinese tulpenvaas, H 42 cm.

Resultaat:

1.500 EUR