Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

115 Resultaten
Kavel: 4003

Wortelnoten vitrinekast

Startprijs 500 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten vitrinekast (porseleinkast) met bronzen beslag, snijwerk en klauwpoten. Barok-stijl. Afmeting: 240 x 180 x 52 cm. In goede staat.


Kavel: 4004

Klein wortelnoten linnenkabinet

Startprijs 700 EUR

Klein 18e eeuws Hollands dubbelgebogen wortelnoten linnen kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Handgepolitoerd. Afmeting: 220 x 165 x 60 cm. In goede staat.


Kavel: 4008

Antieke vertico met opzet

Startprijs 400 EUR

Prachtige antieke Duitse Gründerzeit vertico met opzet en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 225 x 90 x 45 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4011

Antieke commode, 1820

Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4013

Franse vitrinekast, 1880

Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4016

Naaitafel (acht-hoekig)

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse palissanderhout met notenhout, acht-hoekige naaitafel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 81 x 44 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4017

Hollandse empire chiffoniere

Startprijs 400 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.


Kavel: 4018

Vitrinekast, 1800

Startprijs 1.400 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok vitrinekast. Uitneembaar. Circa 1800. Mooie patina + geheime vakken aan zijkanten onderkant. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 150 x 53 cm.


Kavel: 4019

19e Eeuwse Hollandse porseleinkast

Startprijs 900 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met lade + klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 215 x 160 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4020

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.

Startprijs 500 EUR

Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4021

Wortelnoten secretaire

Startprijs 180 EUR

Klein Hollands wortelnoten secretaire in barok-stijl, met messing beslag en klauwpoten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 104 x 90 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 4028

Tafel met intarsia

Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse bijzettafel met floraal intarsia, bronzen kettingen en ornamenten. Afmeting: H 75 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 4029

Sofa in biedermeier-stijl

Startprijs 600 EUR

Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.


Kavel: 4031

Pander fauteuil

Startprijs 100 EUR

Hollands Louis Seize Pander fauteuil met gobelin stoffering. 19e Eeuw. Kroon beschadigd, verder goed. Afmeting: 102 x 70 x 78 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4034

Antieke Franse jachtkast, 1870

Startprijs 400 EUR

Antieke Franse jachtkast van eikenhout. Met wildvoorstelling. Henry Deux. Circa 1870. Afmeting: 144 x 56 x 240 cm. In goede staat.


Kavel: 4035

Kabinet (mahonie)

Startprijs 800 EUR

Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 4041

Vergulde rococo-stijl spiegel, H 115 x B 90 cm.

Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 4045

Hollandse boeren-glasvitrine

Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.


Kavel: 4048

Frans secretaire, 1850

Startprijs 750 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans secretaire van notenhout, met wortelnoten binnenleven + geheime lade ingeplint. Circa 1850. Afmeting: 160 x 109 x 54 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4051

Hollandse penantkast , 1910

Startprijs 150 EUR

Hollandse wortelnoten penantkast met twee deuren + lade. Circa 1910. Afmeting: 94 x 110 x 46 cm. In goede staat.


Kavel: 4052

Antieke penantkast

Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten gründerzeit penantkast met snekken en messing beslag. Afmeting: 100 x 108 x 56 cm. In goede staat.


Kavel: 4054

Hollandse penantkast, 1850

Startprijs 260 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 4055

Italiaanse wandtafel met marmeren blad

Startprijs 120 EUR

Italiaanse wandtafel met goudkleurige console met figuren en marmeren blad. Midden 20e eeuw. Afmeting: 83 x 73 x 27 cm. In goede staat.


Kavel: 4056

Antieke Engelse vitrinekast, 1900

Startprijs 350 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast. Queen Anne stijl. Circa 1900. Met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 194 x 120 x 45 cm. In goede staat.