Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

H.C. van Mourik, Vaas met bloemen 1341
H.C. van Mourik, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam 1154
T. de Jongh, Grachtengezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR
Tilly Moes, Vaas met rozen 1427
Tilly Moes, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vee en herders 1406
Ongesigneerd, Landschap met vee en herders
Startprijs 70 EUR
Hollandse gravure, Jongen rijcken Hollander op geldkist 1388
Hollandse gravure, Jongen rijcken Hollander op geldkist
Startprijs 60 EUR
H.C. van Mourik, Stilleven 1342
H.C. van Mourik, Stilleven
Startprijs 50 EUR
2x Paul Bodifee, Binnenhof + wintergezicht 1335
2x Paul Bodifee, Binnenhof + wintergezicht
Startprijs 80 EUR
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform 1305
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startprijs 60 EUR
Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot 1271
Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot
Startprijs 60 EUR
P.A. Schipperus, Poldergezicht met molen 1194
P.A. Schipperus, Poldergezicht met molen
Startprijs 90 EUR
Religieus schilderij 1172
Religieus schilderij
Startprijs 200 EUR
S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling 1144
S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling
Startprijs 150 EUR
2x 17e Eeuwse tekening 1127
2x 17e Eeuwse tekening
Startprijs 150 EUR
Toorop, Portret Guusje van Lede 1115
Toorop, Portret Guusje van Lede
Startprijs 60 EUR
Patrick Nagel, Damesportret 1087
Patrick Nagel, Damesportret
Startprijs 120 EUR
Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht 1062
Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht
Startprijs 150 EUR
L.G. Melis, Tennisspeler 1053
L.G. Melis, Tennisspeler
Startprijs 100 EUR
Cesare Marchesini, Italiaans landschap 1027
Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Startprijs 200 EUR
J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine) 1436
J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine)
Startprijs 200 EUR
J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee 1435
J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startprijs 1.500 EUR
Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot 1434
Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Startprijs 100 EUR
A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep 1433
A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Startprijs 150 EUR
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt 1432
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Startprijs 60 EUR
Cor Veenstra, Stilleven met appels 1431
Cor Veenstra, Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR