Grote Herend porseleinen presenteerschaal met groen-goud bladdecor 20e eeuw Cond.: G
Groot uitgebreid wit Rosenthal servies (decor Maria weiss) 20e eeuw. Koffie-, ontbijt- en eetservies voor 12 personen. Met presenteerschalen, terrines etc. Cond.: G
Antieke vroege Chinees porseleinen kom ca. 1740 met decor van figuren in een landschap in zeer goede staat. Randschade gerestaureerd 8xø18cm. Cond.: G
Kandelaar Meissen (Duitsland) zwiebelmuster ( uienmotief) 20e eeuw 15x6x6x cm., Cond.:U
Kandelaar Meissen (Duitsland) Weinlaub decor ( druivenblad) 20e eeuw, 17.5xø 12.2 cm., Cond.:U
Porseleinen dekselvaas Fraureuth kunstafdeling, ontwerp Eugen Dotterweich ca. 1920. Vaas is in de vorm van een urn, kobalt van kleur met goud-omranding H.: 36cm.
Drie 18e eeuwse Delftse knobbelvazen, keramiek met blauw bloemdecor. 1x Knobbelvaas met lichte randschade aan de voet (39xø15cm.), 1x Vaas met lichte randschades aan de voet en kraag (21xø17cm.), 1x V...
Twee monumentale porseleinen tafelstukken met ieder 3 porseleinen petit four schaaltjes en fruitschaal. Voorstelling met musicerende putti en rozen 20e eeuw. (bakscheur) 45xø30,5cm. Cond.: G
Monumentale porseleinen cachepot met voet. bestaand uit twee musicerende dames. Het geheel is rijkelijk bewerkt met gele rozen en goud 75x45x31cm. Cond.: G
Grote Tsjechische design keramiek vaas, gemerkt Amphora Tsjechoslowakia Fi. geglazuurd met als voorstelling uilen. Mooi ontwerp met minime chip aan de voet 41xø27cm. Cond.: G
Bureauset Meissen (Duitsland) rode draken decor,, 1e helft 20e eeuw,bestaande uit 2 inktpotjes met deksel ( 1 dekseltje gelijmd) ,pennenschaal, stempelkussen en een brievenhouder.Cond.:G
Zes Chinees porseleinen 18e eeuwse diepe borden met peroxide randen. Decor van 2 figuren, 4 borden met een haarscheur en 1 bord waarvan een stuk gelijmd is, lichte randschades Cond.: G
Aparte Delfts schotel (schelpmotief) 18e eeuw. Midden van het bord is beschilderd met oud Hollands kustgezicht omringd door bloemtakken. De achterkant is beschilderd met bloemen. Rand is gerestaureerd...
Chinees porseleinen Chien Lung presenteerschaal 19e eeuw met tuindecor, bamboe, bloemen en ballustrade. Lichte randschade 3,5x33x24cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Chien Lung presenteerschaal 19e eeuw met tuindecor, bamboe, bloemen en ballustrade. Lichte randschade 3,5x33x24cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse porseleinen siervaas, beschilderd met goud- en bloemendecor. Draaibare voet (stukje af bij de oren) 34x22x16cm. Cond.: R
Zeldzame Hollandse polychroom tegel 17e eeuw met als voorstelling een papegaai op een tak 1x12,6x12,9cm. Cond.: G (lichte randschades) Cond.: G
Grote Meissen porseleinen putti (knaufzeit) ca. 1900. Fakkel gebroken maar aanwezig, armen gelijmd, staart van de vogel is eraf, roze gewaad beschadigd, chips van voet af. gemerkt L52x19x20cm. Cond.: ...
Drie Meissen porseleinen kop en schotels ca. 1800 met voorstelling van een romantisch paar in kledendracht in een tuin met bloemen. (Duitsland). Twee schotels met randschade en gelijmd (stukje af gewe...
Bijzondere porseleinen 63-delig Rosenthal eetservies, ontwerp PH. Rosenthal Bavaria Elite (Duitsland) 20e eeuw. Bestaand uit o.a; vleesschalen, soepterrine, saucieres, terrines, borden etc. (enkele ch...
Delfts blauwe boterpot (17e-18e eeuw) met twee oortjes. geheel gedecoreerd met bloemdecor. Binnenrand beschadigd, conditie verder goed 12x22x15cm.
Majolica korhoen Duits Katzhalfe Thuringen, gesigneerd Möller modelnr. K3702. Geheel in naturalistische kleuren en houding gemaakt 40cm. Cond.: G
Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G
Twee antiek ivoren figuurtjes, voorstellend een Japanse man in geveschtshouding. geheel staand op houten sokkel. 1 Mannetje mist de hoed, verder Cond.: G 9,5x6x2cm. Cond.: G