Drie kristallen karaffen 20e eeuw met slijpsel in goede staat. 29xø11cm., 19xø11cm. en 15xø8cm. Cond.: G
Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G
Bijzonder Duits Roemer glas met tekst "Hieraus Trank Majestät der Deutsche Kaiser und König Wilhelm II am 6 März 1898". Stukje van de voet af 14xø8cm. Cond.: R
Grote glazen tafelbel met geslepen facet en druivenmotief. gegraveerd 20e eeuw 22xø20cm. Cond.: G
Acht longdrink glazen met springende paarden motief 2e helft 20e eeuw 18xø6cm. Cond.: G
3-Delig kristallen setje bestaand uit tablet, karaf en ruitgeslepen vaasje 20e eeuw 24x18x10cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 7,5x7x7cm. Cond.: U
Zeven oude kristallen glazen met slijpsel waarvan 1 gekleurd 9-21cm. Cond.: G
Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk Overlay zilver en overlay goud 1e helft 20e eeuw. 1x Vaasje met zilveroverlay, voorstellend Venetië. 1x Vaas goudoverlay, voorstelling met druivenranken 17xø6cm. en 15xø12,5cm. Con...
Groot oud gegraveerd venster met als afbeelding een pauw in een boom. Fijn uitgewerkt 20e eeuw 58x88cm. Cond.: G
Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U
Amerikaans kristallen glazen aanbiedschaal 20e eeuw, gedecoreerd met floraal silveroverlay. 925/000 ø31cm. Cond.: G
7 Delen 19e eeuwse Hollands ruitkristal bestaand uit; 6 petit-four schaaltjes (ø12cm.) en 1 grote schaal (ø27cm.), enkele chips Cond.: R
Hollands ruitkristallen set ca. 1900. 4-Delige tafelset bestaand uit; 1 onderschotel, melkkannetje, suikerpot en lepelvaasje. Licht beschadigd, enkele chips 29x15x10cm. Cond.:R
Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R
Ruitkristallen schaal ca. 1900 Holland (chip), 8xø18cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen dekselcoupe (chips af) 32xø18cm. Cond.: R
Amerikaans kristalglazen schaal gedecoreerd met floraal silveroverlay 925/000. Rand is geschulpt ø28cm. Cond.: G
Zeldzame Murano schijvenlamp "Vistosi" 60-er jaren. Chroom met gekleurde glazen schijven. Lichte oxidtaie op het metaal. 60x50cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen aansteker 2e helft 20e eeuw in goede staat. Gesigneerd Lalique France. 8,5x7x7cm. Cond.: U
Jugendstil vaas St. Denis, gemerkt in de bodem Frans ca. 1900. Kogelvormige vaas met floraal decor en met goud bewerkt 20xø28cm. Cond.: G
Groot gegraveerd glas met bloemmotief 18e eeuw, in zeer goede staat 14xø11cm. Cond.: G