Mahoniehouten 19e eeuwse Engelse schrijfkist met origineel beslag en slot. In redelijke ongerestaureerde staat 18x43,5x27cm. Cond.: G
Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.
Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G
Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G
Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G
Oude bajonet met schede 1e helft 20e eeuw U.618 in originele staat L.: 61cm. Cond.: G
Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G
Originele grote lakzegel gedateerd 1591 met Latijnse tekst waarin Saxonia wordt vermeld. (Saxen Duitsland). De lakzegel bevind zich nog in originele waskom. Linker gedeelte niet aanwezig Cond.: R
Twee koperen 2-lichts wandlampen 1e helft 20e eeuw met originele ovale spiegels. Barok vormgeving met putti in zeer goede staat 35x17x10cm. Cond.: G
Bijzondere 17e eeuwse stenen vijzel met stamper in zeer goede staat. Bodemvondst 10xø18,5cm. Cond.: G
Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G
Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G
Exclusieve Art Deco schepijs bewaar-houder. Bewerkt roodkoper met deksel en glazen binnenkom. Duitsland gesigneerd ca. 1920. Prachtige vormgeving 36x45x33cm. Cond.: U
Schildpaddoosje met benen pootjes en originele slutiing 19e eeuw. 2 Haarscheurtjes in het deksel 4x12x8cm. Cond.: G
Bronzen Aziatische gong 19e eeuw met bronzen ophangsysteem. Origineel ø35cm. Cond.: G
19e Eeuwse Japanse lakwerk reis-schrijfkist beschilderd met goudverf. Voorstellend figuren in landschap, geheime lade. Originele sloten en grepen in zeer goede staat. Binnenwerk met schrijfblad en vak...
Groot heilig kruis met gietijzeren Corpus Christi 19e eeuw. Eikenhouten kruis 141x77cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G
Thermometer ca. 1900 met bewerkte messing omlijsting. Thermometerplaat is nieuw 37x12,5cm. Cond.: G
Houten bewerkte likeurset met twee karaffen en 8 glazen ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 32x15x23cm. Cond.: G
Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G
Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G
Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G