Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie schrijfkist
Startprijs 50 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse Engelse schrijfkist met origineel beslag en slot. In redelijke ongerestaureerde staat 18x43,5x27cm. Cond.: G

3 Perzische dolken
Startprijs 40 EUR

Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.

Bajonet
Resultaat: 150 EUR

Oude Engelse karabijn 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat, gemerkt G.R. E.S. en Co 1917. Loop volgegoten . Volgens de wet onklaar gemaakt. L.: 112cm. Cond.: G

Bajonet
Startprijs 30 EUR

Grote oude bajonet 1e helft 20e eeuw zonder schede, "Artilleria National", L.: 50cm. Cond.: G

Enkelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 500 EUR

Enkelloops penvuur jachtgeweer 2e helft 19e eeuw met damast loop, pistoolgreep en notenhouten kolf L.: 111cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 30 EUR

Oude bajonet met schede 1e helft 20e eeuw U.618 in originele staat L.: 61cm. Cond.: G

Staande schemerlamp, ijzer
Resultaat: 125 EUR

Grote staande smeedijzeren lamp met oranje-gele cameo-glazen kap. 20e Eeuw 170xø35cm. Cond.: G

Lakstempel, 16e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Originele grote lakzegel gedateerd 1591 met Latijnse tekst waarin Saxonia wordt vermeld. (Saxen Duitsland). De lakzegel bevind zich nog in originele waskom. Linker gedeelte niet aanwezig Cond.: R

2 Bronzen wandblakers
Resultaat: 80 EUR

Twee koperen 2-lichts wandlampen 1e helft 20e eeuw met originele ovale spiegels. Barok vormgeving met putti in zeer goede staat 35x17x10cm. Cond.: G

Stenen vijzel + stamper, 17e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere 17e eeuwse stenen vijzel met stamper in zeer goede staat. Bodemvondst 10xø18,5cm. Cond.: G

Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame tafellamp eind 19e eeuw met bronzen sokkel op 4 klauwpoten. Vier gemsekoppen op de hoeken. kap is compleet gemaakt van barnsteen elementen 50x35x50cm. Cond.: G

Sluitgewichten, klein
Resultaat: 180 EUR

Bronzen sluitgewicht met datering 1727 (compleet). 11 Gewichten met kroon, stempels, gestanst, rondom versierd. Gewicht: 2.958gr. Cond.: G

Dienblad, inlegwerk
Startprijs 120 EUR

Zeldzaam notenhout gefineerd dienblad ca. 1900 met inlegwerk van diverse houtsoorten en Boulle techniek (ingelegd met koperdraad). In zeer goede staat 5x46x65cm. Cond.: G

Schepijs houder
Resultaat: 60 EUR

Exclusieve Art Deco schepijs bewaar-houder. Bewerkt roodkoper met deksel en glazen binnenkom. Duitsland gesigneerd ca. 1920. Prachtige vormgeving 36x45x33cm. Cond.: U

Schildpaddoosje
Startprijs 140 EUR

Schildpaddoosje met benen pootjes en originele slutiing 19e eeuw. 2 Haarscheurtjes in het deksel 4x12x8cm. Cond.: G

Chinese gong, Borneo
Resultaat: 20 EUR

Bronzen Aziatische gong 19e eeuw met bronzen ophangsysteem. Origineel ø35cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire Japan
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Japanse lakwerk reis-schrijfkist beschilderd met goudverf. Voorstellend figuren in landschap, geheime lade. Originele sloten en grepen in zeer goede staat. Binnenwerk met schrijfblad en vak...

Groot kruis
Startprijs 180 EUR

Groot heilig kruis met gietijzeren Corpus Christi 19e eeuw. Eikenhouten kruis 141x77cm. Cond.: G

Theestoof met ketel
Resultaat: 170 EUR

Hollandse Biedermeier theestoof met messing binnenbak en ketel in zeer goede staat 19e eeuw 41xø28cm. Cond.: G

Thermometer
Resultaat: 30 EUR

Thermometer ca. 1900 met bewerkte messing omlijsting. Thermometerplaat is nieuw 37x12,5cm. Cond.: G

Gestoken houder met karaffen
Resultaat: 70 EUR

Houten bewerkte likeurset met twee karaffen en 8 glazen ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 32x15x23cm. Cond.: G

Gebrandschilderd fluitschip
Startprijs 150 EUR

Prachtig 17e eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met als afbeelding een 17e eeuws fluitschip 19x24cm. Cond.: G

Halve helm
Resultaat: 750 EUR

Helft van een helm, waarschijnlijk een Italiaanse Burgonet met restvergulding 11x36x30cm. (17e-18-19e eeuw of ouder?) Cond.: G

Petroleumlamp, compositie beeld
Resultaat: 160 EUR

Antieke petroleumlamp bestaand uit een compositie beeld "Le Jour par bruchon" met in 1 hand de glazen olielamp met messing brander 70xø20cm. Cond.: G