Bronzen figuur 20e eeuw gegoten in Düsseldorf Duitsland. Gemonogrammeerd TH v.d.? in driehoek. Twee figuren met een derde figuur op schouder 26,5x14x20cm. Cond.: G
Antieke bronzen vrouwenbuste op marmeren sokkel, gesigneerd F. Gerth Roma (Fritz Gerth, Berlin 1845 - 1928), in zeer goede originele staat 35x19x12cm. Cond.: G
Twee prachtige massief bronzen kandelaars voorstellend Zeus de zeegod met twee fakkels 30-er jaren. Vermoedelijk Duitsland 39x24x19cm. Cond.: G
Zeldzame jugendstil lamp, ca.1900, met groene patina, staande op marmeren sokkel (achter de naakte dame licht het op achter mat glas) In zeer goede originele staat. 41x27x16 cm.
Bronzen jongentje op marmeren sokkel ca. 1900, ongesigneerd 18x15x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910 van een naakte vrouw staand op marmeren sokkel. Gesigneerd Kneisel in zeer goede staat 30,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur op hoog marmeren sokkel. Voorstellend een ruiter in harnas te paard ca. 1910. marmer is beschadigd 41x20x10cm. Cond.: R
Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...
Bronzen figuur ca. 1890 (Duits gestempeld) "Aktien Gesellschaft von H Gladenbeck en Sohn". Voorstellend een Griekse halfnaakte vrouw met snaarinstrument staand op marmeren voet. In zeer goede originel...
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Romein met papier en schrijfgerei op een stoel. Gesigneerd Pradier (Waarschijnlijk Jean Jacques Pradier 1790 - 1852). Geheel op bruin marmeren voet 29x32x14cm...
Compositie metalen figuur op roodmarmeren voet ca. 1890, voorstellend een vrouw met luit, zittend op een zuil.Stukje van de vinger mist 35x10x10cm. Cond.: R
Bronzen buste ca. 1900, gesigneerd E. de Zoro L'arte E. L'ipronta Dell Anima. Gezicht is koud beschilderd 17xø8cm.
Bronzen beeld van wolf met Romulus en Remus 19e eeuw, mooi bewerkt 8,5x12,5x5,5cm. Cond.: G
Groot antiek bronzen figuur Duitsland 1901, gesigneerd J. Hammerschmidt ( Joseph Hammerschmidt 1873 - ). Voorstellend een man met sigaar en jongen zittend op een zandsteen bank. In zeer goede originel...
Compositie metalen beeld ca. 1890 Jugendstil (Art Nouveau) "Chasse aus papillons par Barian". Waarschijnlijk mist de parasol 42cm. Cond.: G
Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R
Groot Mariabeeld ca. 1800, buste met kindje. gemaakt van hout met polychromie en origineel koperen kroon. Onderlichaam gespannen jutte op metalen frame en barok houten sokkel met opschrift "H. Maria b...
Oud bronzen figuur met gietstempel Musee du louvre. Voorstellend een naakte man met baard 22,5cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren; 1x Antiek Chinees bronzen tijger (gesigneerd op de buik), mooi bewerkt 7x16x4cm. en 1x Gotische schenkkan in de vorm van een leeuw (leeftijd onbekend) 11x14x5cm.
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een Griekse vrouw met kind. Vrouw mist 1 vinger 38cm. Cond.: R
Keramieken jongenshoofd ca. 1900 (terracotta geglazuurd) staande op goudkleurige houten voet in zeer goede originele staat 34x27x17cm.
Bronzen dikke dame op hoog marmeren voet 21e eeuw (in de trant van Botero) 20x26x16cm. Cond.: G
Bronzen Chinees ca. 1900 staande op platte bronzen voet met daarop een schildpad 27x22x14cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1940 voorstellend een mannelijke Olympier op marmeren sokkel. Patina iets beschadigd 33x26x15cm. Cond.: R
Bronzen figuur ca. 1930 op bruin marmeren sokkel, voorstellend een voetballer met bal, ongesigneerd 19x12x9cm. Cond.: G
Bronzen kalkoen op onyx sokkel, gesigneerd Cesaro 20e eeuw met gietstempel. Chip van onyx 25x13x14cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur voorstellend een bukkende naakte dame op marmeren voet 21e eeuw 20x12x10cm. Cond.: G
Groot houten Christus hoofd, gesigneerd E. Patris (1909 - 1981 België), op mahoniehouten sokkel, mooie patina 48x21x18cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur voorstellende een wandelende man met zwart marmeren voet 21e eeuw, naar Giacomelli 38x27x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1890 "Echo des Mers par Guillemin". Vrouwenfiguur met schelpen in de handen (1 schelp zit los) 53cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1890, voorstellend een visser met net en anker 25x21x10cm. Cond.: G
Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G
Oude Oosterse bronzen boedha 20e eeuw 40cm. Cond.: G
Bronzen stier ca. 1900 staand op bronzen voet (ongesigneerd) in zeer goede staat met mooie patina 7x13x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellende een wegdruipende klok op dode boom (Dali stijl) geheel staand op marmeren voet 21e eeuw 37x25x18cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1900 zittend op onyx sokkel, voorstellend een matroos met fles en drinkglas. Onyx voet is gelijmd 24,5cm. Cond.: G
Groot oud compositie metalen figuur 20e eeuw voorstellend een vrouw met duif en klein meisje 57cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 op houten sokkel, voorstellend een jongen met bekkens 24x16x9cm. Cond.: G
Moderne bronzen naakte vrouw 21e eeuw 10x24,5x9cm. Cond.: G
Staande bronzen olifant op marmeren voet 21e eeuw 22x22x13cm. Cond.: G
Bronzen Madonna, waarschijnlijk 18e-19e eeuw met mooie patina 34,5x12x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend en vrouw met tamboerijn, gesigneerd Marioton (Claudius Marioton 1844 - 1919 Frankrijk) in zeer goede staat 44cm. Cond.: G
Moderne bronzen golfende man op marmeren voet 21e eeuw 29x18x10,5cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1940 op marmeren sokkel, voorstellend een keeper met bal. Brons patina 25x5x13x10cm. Cond.: G
Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...
Moderne bronzen buste met zwart marmeren voet 21e eeuw (met karakteristieke kop), naar Giacomelli 35x24x12cm. Cond.: G