Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde Empire pendule met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Geheel compleet en zonder beschadigingen, in uitstekende staat 34x26x10cm. Cond.: G
Franse Boullle klok met bronzen armaturen ca. 1880. Koper inleg licht beschadigd, verder in goede staat. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk 31x15x8cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
3-Delig Frans pendulestel ca. 1880, verguld met keramiek. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 41x17x12cm. en 54x17x17cm. Cond.: G
Notenhouten lyravormige tafelklok met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) ca. 1880 in Empire stijl met brons beslagen. In goede originele staat, functies zijn niet getest 32x16x6cm. Cond.: G
Schitterende roodmarmer met bronzen pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (zwaar uitgevoerd). Prachtige tweekleurige wijzerplaat in uitstekende staat 47x28x15cm. Cond.: U
Zware messing tafelklok 1e helft 20e eeuw met slagwerk en geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele functionerende staat 16,5x8,5x7,5cm. Cond.: G