Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Rozenburg Den Haag wandschotel "100 jaar Nederlands onafhankelijkheid 1813-1913, Juliana serie" ø27,5cm.
Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Schitterend monumentaal majolica Jugendstil tegeltableau met als voorstelling een vrouw met bloemen. "Lente"Geheel bestaand uit 104 tegels, 1 tegel gescheurd. Zeldzaam stuk 197x123cm. Cond.: G
Schitterend Duits KPM porseleinen 4-delig theecomfort met bronzen armatuur ca. 1880 met handbeschilderd bloemendecor en gouddecor. In zeer goede originele staat 36x29x22cm. Cond.: G
Meissen porseleinen inktstel, 1e helft 20e eeuw, met groene draak motief, 5 delig. Tablet met 2 inktpotjes, pennenhouder en stempelkussen. ( pennenhouder en stempelkussen beschadigd) 15x28x20 cm., Co...
Duits porseleinen figuur ca. 1920, gemerkt Helene Wolfholh. Voorstellend een halfnaakte man bij vuurkorf. 1 Vinger af, maar is er wel bij H.: 24cm. Cond.: R-G
Porseleinen inktstel ca. 1890 met putti, gemerkt met "W", hoogstwaarschijnlijk Wallendorf Duitsland. In zeer goede staat 9x22x17cm. Cond.: G
Groot tegeltableau ca. 1930 voorstellend een schaal met bloemstuk en vogel. In eikenhouten lijst. In goede staat (28 tegels) 84x54cm. Cond.: G
Grote keramieken plaquette ca. 1900 met Chinees decor, genummerd 83 en 2 in zeer goede staat 43x33x1,5cm. Cond.: G
Grote Tsjechische amfora platelen siervaas 1e helft 20e eeuw met uitlendecor. polychroom in zeer goede staat 41xø26cm. Cond.: G
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Zes delen Italiaans Fayence polychrome 1e helft 20e eeuw, gemerkt Ginori. 1x Olielamp (minimale chips), 1x pennenhouder Cond.: G, 2x Amfora (1x gelijmd), 2x vaas (1 chip) 19-21cm. Cond.: G
Engels porseleinen figuur Chelsea ca. 1880 handbeschilderd. Bok met twee manden en lint. Tipje hoorn gelijmd 11x15x13cm. Cond.: R-G
Groot polychroom tegeltableau met eendenvoorstelling ca. 1930 (12 tegels) 57x46cm. Cond.: G
Delfts blauwe 19e eeuwse keramieken wandplaquette met landschapsdecor (lichte randschade) 39x30cm. Cond.: G
Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G
Twee kapitale Sevres stijl gemerkte vazen eind 20e eeuw. Bronzen armaturen en goud-/bloemdecor 64x35xø22cm. Cond.: G
Groot Jugendstil wandobject 1e helft 20e eeuw, gemaakt van benen bloemen en bewerkte houten omlijsting met zweepslagmotief. Scheur in houten achterpaneel 107x63cm. Cond.: R-G
Twee grote porseleinen vazen (2-delig), gemerkt Victoria Carlsbad ca. 1900. Kobalt blauw met gouddecor en romatische afbeeldingen. 1 Vaas met randschade (gelijmd), en 1 vaas goed 47x25x21cm. Cond.: R-...
Vier-persoons Belleek koffieservies 1e helft 20e eeuw Ierland. Cremekleurig met goudrand, geribbeld eierschaalporselein in uitstekende staat
25 Delig porseleinen koffie/thee servies, gemerkt W. Zuidema Winschoten Dordrecht ca. 1910 met rozenmotief in Jugendstil vormgeving. Bestaand uit; koffiekan, theekan, melkkan, suikerpot, grote kom, 12...
Melkkan Clarice Cliff by Wilkinsons England, serie Bizarre. Decor van landschap met zomerhuis ca. 1928. 11x19,5cm. Enkele delen gelijmd en diverse haarscheuren. Cond.: M-R
Twaalf Franklin Porcelain Wedgwood sierborden "Flowers of the Year plate collection". made in England by Wedgwood 1977. De borden zijn gesigneerd met Lesly Greenwood ø27cm. Cond.: G
Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G
Amsterdams bont trekpot 18e eeuw met gouddecor, landschapsdecor en figurendecor in zeer goede staat 15x22xø12cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met blauw tuindecor van bonsai en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor van vaas, bamboe en bloemen. Minimale randschades ø22,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden met blauw bloemendecor; 1x helemaal gaaf en 1x minimale randschade ø22,5cm. Cond.: G
Vier Japans imari porseleinen borden 19e eeuw, goudimari en boerenimari. 1 bord met minime chip
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Oude schemerlamp met Chinees porseleinen voet 20e eeuw 44xø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 16e-17e eeuw Swatow met bloemdecor 6xø11,8cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen sierschotel 18e/19e eeuw met blauw decor van een Chinees huis met koekkoek in het huisje, paradijsvogel en bloementuin. Gelijmd echter wel makkelijk te restauraren ø37,8cm. C...
Drie Chinees porseleinen borden 18e eeuw met blauw bloemendecor. Lichte randschade ø23,5cm. Cond.: G
Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...
Chinees porseleinen siervaas 19/ begin 20e eeuws met blauw bloemendecor 40xø24cm. (Haarscheur) Cond.: G
Chinees porseleinen knobbelvaas 18e-19e eeuw met blauw decor van figuren in landschap in zeer goede staat 18,5xø9cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen sierbord, gemerkt WanLi met blauw. Afgebeeld een grote draak. (Chinese tekens verso) ø33cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen capucijner schaal ca. 1900 met blauw landschapsmotief
Drie Chinees porseleinen familie roze borden met bloemendecor; 1x gaaf en 2x lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Chinees porseleinen apart bord 19e eeuw met bloemendecor en familienaam verso. Lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw, familie Roze met bloemendecor; 2x gaaf, 2x lichte randschade en 2x gebarsten ø23cm. Cond.: M-G
Grote Chinees keramieken siervaas 20e eeuw met blauw drakendecor in zeer goede staat 60xø24cm. Cond.: G
Prachtig groot 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met haan- en kipmotief. Met gouddecor en bloemen ø45,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vaas ca. 1900 met blauw bloemendecor in zeer goede staat, familiestempel op de bodem 25xø12cm. Cond.: G