Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Fam Verte tegels met karpers
Resultaat: 1.400 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G

Terracotta, jongenshoofd
Startprijs 100 EUR

Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.

Portret vissersman
Startprijs 100 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Grote bronzen figuur
Startprijs 250 EUR

Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Resultaat: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G

Joop Kropff
Startprijs 120 EUR

Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Ingelegde waarde papieren India
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G

Bronzen buste
Startprijs 300 EUR

Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G

Ei hanger
Startprijs 75 EUR

Ei hanger, versierd met rood emaille en diverse zirconia's. Kan open, met een engel aan de binnenzijde. Grootte 30x15mm. ca.7 gr. nieuw

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Divers keramiek
Startprijs 50 EUR

Divers keramiek, kastkom, herdenkingsbeker 5 mei, tabaksset omstreeks 1930, in goede staat 5-29cm.

2 Zilver vergulde vleesvorkjes
Startprijs 20 EUR

Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 100 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

2 Karaffen met zilver
Startprijs 120 EUR

Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G

Zilveren 2,5G 1847
Startprijs 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.

Buco treinset + doos rails
Resultaat: 150 EUR

Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...

Meccano speeldoos
Resultaat: 90 EUR

Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

Zilveren collier met opaal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

Zeefdruk Guillaume
Startprijs 100 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startprijs 40 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Schilderij water met brug
Resultaat: 130 EUR

J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G

Kang Xi bord met bloemdecor
Resultaat: 69 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor 28,5ø 3 haarlijnen.

Pop AM 370 zeildoek
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G

Armband van bloedkoralen
Resultaat: 190 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...

2 Chinese dekselpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Chinese familie Roze dekselpotten met paradijsvogels en floraal decor, deksel randschade 22x21cm Cond:R/G

Poppenhuis, blauw
Startprijs 60 EUR

Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G

Loddereinflesje
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.