Twee antieke Duitse porseleinen figuren 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 17 - 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid antiek Petrus Regout Maastricht servies. Decor 'Bouquet Bleu'. Bestaande uit: Theepot, melkkan, suikerpot, botervloot, vier platte schalen, drie terrines, één diepe schaal, elf kop+schotels...
Twee grote Duitse Fürstenberg porseleinen dekselvazen. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 39 x 25 x 17 cm ø. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen tafelstukken met putti. Handbeschilderd door E.H. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Twee antiek rose-witte barokke Meissen porseleinen kandelaren met figuren, fruit en bloemen decor. Circa: 1800. Eén kandelaar arm gelijmd, bij vrouw rechts enkele chips mogelijk. Afmeting: circa 49 x ...
Oude gemerkte Chinese Yixing theepot met symbolen en vleermuizen-decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 9 x 14,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Vijf delen Duits Fürstenberg porselein. 20e Eeuw. Twee kaarskandelaren in Louis Seize-stijl. Handbeschilderd A.H. Drie bonbonnieres, Louis Seize-stijl, Handbeschilderd A.H. Afmeting: 17 - 24 cm. In go...
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijwerken op houten sokkels. 20e Eeuw. Twee maal Foo honden, goed. Eén maal Geisha, beschadigd. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Imari porseleinen vaas met figuren, vogels, landschappen en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 79 x 36 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 18e -19e eeuwse Duitse Fayence polychrome borden. Twee kleinere borden, goed. Vier grotere borden met haarlijnen en deels gerestaureerd. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Fürstenberg porseleinen figurengroep. Arabische jongen bij paard. Eén oor beschadigd. Afmeting: 28 x 27 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Delfts keramiek van Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie borden, één kruik, twee vazen. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Drie Duitse Thüringen porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. 20e Eeuw. Handgemalt A.H. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Acht Engelse Wedgwood sierschotels met wildvoorstelling. 80-er Jaren. 'Colin Newmans Country Panorama's'. Afmeting: 21 cm ø. In goede staat.
Twee delige taartserveerset, 835/000, bestaande uit een schep en een mes voorzien van heften in de vorm van een staande leeuw met een schild. MT.: Van Kempen, Voorschoten. Lengte 21 cm. In goede staat...
Zilveren theeservies, 835/000, theekan, melkan en suikerbak, rechthoekig gecontourneerd model met cannelures op de hoeken. Voorzien van houten grepen. MT.: Fa N.M. van Kempen en zonen, Voorschoten jl....
Grote bijbel, 1884, met dubbele zilveren sloten, zilveren hoekstukken en zilveren draaghaken en ketting, 833/000. Bijbel met zwart leren bewerkte omslag met goud op snede met bewerking voorzien van op...
Zilveren grodel gemaakt uit bijbelsloten, 835/000, met diverse bijbelse afbeeldingen, voluten en krullen. Met haak als sluiting. Lengte 66 cm. totaal ca 200 gram. rond 1850. In goede staat
3-Delige zilveren moccaset, 800/000, met moccakan, melkkan en suikerbak met floraal bewerkt decor, gekrulde grepen en klauwpoten. Gestempeld: Lavorazione Mano.ca 750 gram. 14x11x20cm, 10x6x9cm en 12x8...
Parelcollier met parels in grijs, groen en bruintinten, gemaakt van schelpen, ø12 mm, lengte 46cm. Met witmetalen magneetsluiting.
Zilveren horlogeketting, BWG, met paardehoofd. lengte 34 cm ca 33 gram.
Lot met o.a. zilveren streeksieraden, 2 zilveren streek broches, 2 biedermeierbroches, een Djokja driehoekige clip en 2 zilveren vingerhoeden.
Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.
Collier van rozenkwarts, verlopend collier 10-20 mm, voorzien van groot veeroog. Lengte 52 cm. ca 134 gram.
Zilveren armband en bijpassende ring, 800/000, met rechthoekige plaat bewerkt met filigrain. 18,5 cm ø55 totaal ca 19,9 gram
Brede zilveren armband, 925/000, met jasseronschakel, ø 21 mm, met kapitolsluiting. ca 80 gram. lengte 21 cm. In goede staat
Zilveren ring met ronde robijn 925/000, en een rand bezet met kleine robijnen, allen cabouchon geslepen. grootte 18x13mm, ø 56,ca. 9,7gr. Nieuw
Vier zilveren ringen met stenen, o.a. barnsteen. totaal ca 14 gram
Zilveren choker, 925/000, Tiffany & Co. Fijn ankercollier met in het midden 2 zilveren ringen, ø18 mm, voorzien gravure aan de buitenzijde T&CO 1837. Lengte 50 cm. ca 10,2 gram. In originele verpakki...
Negen zilveren rinkelbanden voorzien van graveerwerk. breedte 1,1 mm. Totaal ca 27,4 gram. ø68 mm. In goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met ajour spijldecor, voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: onduidelijk, Schoonhoven jl.: T:1929 16x8x5cm. ca 63 gram. In goede staat
Zilveren koffieservies, 835/000, 3-delig, koffiekan, melkkan en suikerbak met geschulpte vorm en een gekruld oor. MT.: Wilhelm Binder Schwabisch Gmund.26x16x23cm, 14x9x10cm en 17x12x13cm. Totaal ca 10...
Antieke wortelnoten lepeldoos met velouren interieur met 12 zilveren taartvorkjes met apostelen en een klontjestang met hanepoten. MT.: Fa. Jac. Gelderblom & zoon, Schoonhoven, totaal ca 184 gram. In...
Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat
Kleine kristallen karaf met zilveren dop, 925/000. Bolle karaf met fantasieslijpsel en voorzien van zilveren dop met filetrand. Voorzien van kristallen binnenstop. MT.: Arthur Willmore Pennington, Bir...
Fraaie antieke zilveren dekseldoos. Koekjestrommel. 934/000. Ronde trommel met scharnier en opgelegde randen met meerdere banen. ø12x7,5 cm. ca 349 gram. MT.: Egidius Adelaar, Amsterdam jl.: H:1817. ...
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Kristallen schaalt met opstaande rand met bladdecor, voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel met graveerwerk. 1874. l 18x15 cm. Enkele chips, v...
Twee odeurflacons met zilver, 835/000. Een buikmodel flacon op zilveren voet, met zilveren hals en dop en een ovaal gevormde flacon met zilveren kraag en dop. Dop wat gedeukt. 9-12cm.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel met figuren, bloemen en voorzien van pseudokeuren. MT.: W.Edeling, Schoonhoven jl.: T:1903. Met bijbehorende rokhaak. Totale lengte...
Geelgouden naaldenkoker en vingerhoed, 585/000,. Gecontourneerde naaldenkoker fraai bewerkt met graveerwerk en een vingerhoed met stergravure. Totaal ca 7,7 gram. In goede staat
Zilveren presenteerschaaltje, 833/000, ovaal, ajour gezaagd met floraal en kruldecor. 18,5x12x2,5cm. ca 96 gram. MT.: Dahlia, Amsterdam jl.:I:1943, Netjes gerestaureert, in goede staat
Fraai geëtste flacon met druiventrossen geplaatst op een zilveren ronde voet voorzien van parelrand met zilveren kraag met ketting aan de stop. Grootte 6,5x26cm. In goede staat
Karafje met slijpwerk op zilveren voet met filetrand en een zilveren kraag met ketting aan de stop. Grootte 8x25cm. In goede staat.
Creolen, 416/000, met diamant. Klapcreolen aan de voorzijde versierd met rijen met diamantjes in het witgoud gezet. De achterzijde van de creool is opengewerkt.. totaal ca 0,11 crt. ca 3,2 gram. Breed...
Ring, 416/000, met cultive parel en diamant. Ring met een soort krul met een cultivé parel, ø5mm, met een klein diamantje. ø52 Nieuw
Ring 416/000, met twee pareltjes. Fijne slagring met 2 cultive pareltjes, ø 4,5 mm. ø 51 Nieuw
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring in het midden voorzien van een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, met daaromheen een opengewerkt kruis bez...
Speld met harthanger uit zwarte steen met geelgouden rand en medaillon. 21x22mm. Speld is onedel. Steen is gebroken.
Geelgouden oorstekers, 585/000, groot model, met diamant. Vallen om het oor, met in het midden een kruis met daarin in beide oorstekers 13 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0.38 crt. SI-W. ca 8,6...
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met veeroog. ø 3,2 gram. Lengte 60 cm. ca 11,5 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Strakke gouden ring met op de kop een holle gematteerde cirkel bezet met een 7 mm Akoya parel, voorzien van een hoekige band. ø 50, ca 8,7 gr.
Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamanten. Fijn gevlochten collier met daaroverheen geschoven een grote losse hanger met in het midden een grote briljant geslepen diamant, ca 0,90 crt SI-I. N...
Gouden hanger, 585/000, in de vorm van een hart, bezet met maansteen en diamant. Hanger met maansteen voorzien van vertikale lijnbewerking. De zetrand is deels bezet met diverse briljant geslepen diam...
Fraaie witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Scharnierende creolen, vierkante buis,aan de voorzijde en aan de binnenkant van de achterzijde bezet met in totaal 54 briljant geslepen diamanten, tot...
Drie delige set Pequignet met een ring, armband en horloge, staal met geelgoud. Breedte 5 mm, ø 52, armband breedte 5 mm, totaal 19 cm getekend: ACIER 15577, horloge met spangband, breedte 11 mm, ø51x...
Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 925/000, op poten. Rechthoekig gecontourneerd dienblad, ingesnoerd, met omgeslagen rand geplaatst op 4 uitgewerkte krulpoten. MT.: Jacob Daniel Arnoldi, Amsterdam jl.: h: 1867. Gest...
Zilveren haarspeld en armband, 833/000, Armband gemaakt van een oud bijbelslot en een open gewerkte haarspeld met floraal decor. totaal ca 55 gram. In goede staat
Zilveren loddereindoosje, 835/000, met fraaie versieringen, opgehoogd deksel met een bijzondere gouden applicatie, 750/000,. MT.: Chr. J. Brunings, Joure. jl.:f: 1865. Afmeting: 4,6 x 4 x 3,2 cm. Gewi...
Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van William en Mary. De rand van de doos is versierd met engelen en floraal decor. Met vergulde binnenkant...
Twee zilveren kandelaren, 835/000. Twee lage tafelkandelaren op ronde voet met getorst decor. Duits. Grootte 9x9cm. Totaal ca. 128 gram. Deukje in de rand, verder in goede staat.
Imposant zilveren tafelstuk, 925/000. Grote rechthoekige schaal met bollopende randen versierd met krullen, cartouchen blad- en bloemdecor. Met daarop een opengewerkte rand met voluten en florale bewe...
Prachtig ovaal zilveren dienblad, 900/000, versierd met een gelobte binnenrand met daaromheen een rand van opgelegde krullen en bladeren met grepen gemaakt uit C-voluten. 59x36 cm. ca 1670 gr. Voorzie...
Zeldzame Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen banden, scheepjes-vorm. Afmeting: 36 x 35 x 28 cm. In goede staat.
Missale Romanum 1858, Mechelen H. Dessain succesor P.J. Hanicq, boek is in redelijk tot goede staat 37x26,5x6cm.
Kavel met 3 oude boeken: 1x "Missale Romanum" in goede staat, 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Harlemensis" in slechte staat en 1x "Historia, feu Notitia Episcopatus Ultrajectensis", in slechte s...
Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Engelse borduurwerken op zijde in vergulde omlijsting. Landhuis + boerderij. Afmeting: 14 x 21 cm. en 15 x 21 cm. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk. Onder andere: Chinese gesigneerde rookverdrijver, snotneus, appelketel + waterketel, hengselbak etc. Afmeting: 10 - 36 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...
Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....
Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten kruisbeelden. Eén met bisquit porselein corpus. Eén met polychrome gipsen corpus. Circa: 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In goede staat.
Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...
Twee maal oud Japans lakwerk. Eén maal fotolijst. Eén maal antiek fotoalbum met parelmoer-inleg en binnenin handbeschilderd. Afmeting: 34 x 26 cm en 27 x 35 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.
Zes zilveren lijstjes, met diverse bewerkingen en diverse gehaltes. 4 Ovale lijstjes, 51x64mm,56x70mm, 64x86mm en 92x130mm en 2 ronde lijstjes. ø 55mm en 78 mm.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Uitgebreid oud Zwiebelmuster porseleinen servies. Onder andere: 'Blue Danube', 'Bavaria'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: twee koffiepotten, zes eierdoppen, melk/suikerpot, zes schalen, elf kopj...
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Map met vier kunstwerken en één foto van Miroslav Koudelka. Eén maal houtskool, C. van Bael 'Zeilboot op meer'. Drie maal houtsnedes Jac. de ..?... Harderwij, Laren, Loosdrecht. Afmeting: 21 - 37 cm....
Zilveren tasbeugel, 833/000, Opengewerkte gecontourneerde beugel versierd met vrouwfiguren en floraal decor en voorzien van een ketting. De beugel is vermaakt tot een hangende fotolijst. Schoonhoven j...