Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.
Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....
Witgouden ring, 800/000, Portugees, met parel en diamant. Ring met in het midden een grijze parel, ø 11,5 mm. Met aan weerskanten een cilindervormige ton bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...
Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 2636/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...
Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...
Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat
Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.
Oude blikken speelgoed Mamod Steam Tractor met spiritusbrander. Afmeting: 18 x 26 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.
19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.
Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.
Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...
Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 835/000, met bronzen binnenbel. Tafelbel met gecontourneerde rand versierd met bloemen en een greep met floraal decor, iets scheef. MT.: H.J.Held, Amsterdam jl.: f: 1865 10x15 cm. i...
Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Vijf delige bestekset met zilveren heften. 800/000. Jugendstil. In originele cassette. 23x18cm.
Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat
Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.
Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...
Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.
Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...
Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Strakke gouden ring met op de kop een holle gematteerde cirkel bezet met een 7 mm Akoya parel, voorzien van een hoekige band. ø 50, ca 8,7 gr.
Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat
Grote bijbel, 1884, met dubbele zilveren sloten, zilveren hoekstukken en zilveren draaghaken en ketting, 833/000. Bijbel met zwart leren bewerkte omslag met goud op snede met bewerking voorzien van op...
Witgouden oorhangers, 585/000, met diamanten in de oorhangers met klapsluiting, voorzien van grootte parel, ø 14,5 mm. diamant totaal ca 0,26 crt.
Twee zilveren kaarskandelaren, 835/000, op vierkant gecontourneerde voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund, rond 1900. Grootte 14x14x30cm. In zeer goede staat.
Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...
Geelgouden broche/hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met geschulpte rand met in het midden een grote ovale bloedkoraal, versierd met een rand met 14 ronde bloedkoralen in een gladomzetting...
Zilveren loddereindoosje, 835/000, achtkantig met dubbel opgehoogd deksel en voorzien van diverse graveringen. MT.: C.H.Cammans, Leeuwarden/Groningen jl.: n:1872. ca. 23 gram 5x3x3cm. In goede staat
Twee zilveren roomkommen versierd met drijfwerk. Een kleine roomkom versierd met figuren, ø8x4cm en een grotere kom versierd met floraal drijfwerk. ø11,5x7cm, bodem gerestaureerd. Totaal ca 152 gram.
Collier van parels en jade met hanger met diamanten. Collier met fraaie hanger, goud op zilver, bezet met ca 300 diamanten, met daaronder kwastjes uit jade en parel. Lengte 65 cm