Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.

Postzegelverzameling, 14 stockboeken
Resultaat: 100 EUR

Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...

Staande kapstok, smeedijzer.
Resultaat: 40 EUR

Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

5 Oude snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Kuifkapstok met 4 kleerhaken
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Engelse gravure, 18e Eeuw.
Resultaat: 85 EUR

18e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. Landgoed met familiewapen Earle of Lindsey Grimsthorp in the county of Lincoln...etc. Gravure op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.

3x Duits papiergeld
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....

Witgouden ring met diamant en parel
Startprijs 250 EUR

Witgouden ring, 800/000, Portugees, met parel en diamant. Ring met in het midden een grijze parel, ø 11,5 mm. Met aan weerskanten een cilindervormige ton bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...

Chinese draken schotel.
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 440 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat

Steiff, Olivier B. Bommel
Resultaat: 80 EUR

Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 2636/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

2x Duits schilderij, 'Winterstadsgezicht' + H. Fischer, 'Marktgezicht'.
Startprijs 80 EUR

Twee gesigneerde Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal H. Fischer, 'Marktgezicht'. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 26 cm. Eén maal 'Winterstadsgezicht Waisenbrücke'. Olieverf op paneel. Afmeting: ...

6-Delige eierset, zoutvaatje + peper/zoutvat met zilver/kristal
Startprijs 140 EUR

Opaline eierset, zes-delig met zoutvaatje, voorzien van zilveren voetjes en greep, 835/000. en een peper en zoutvaatje.De ronde voetjes zijn voorzien van een stippelgravure en een getrembleerde gesch...

Royal Copenhagen, Kuiken
Startprijs 70 EUR

Oude Royal Copenhagen porseleinen kuiken. Nr. 266 175. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.

Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Steiff Reginald Oliver
Startprijs 100 EUR

Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Zilveren collier en armband
Resultaat: 60 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit cilindervormige schakels, ø 8mm, mat en poly om en om. 43,5cm en 19,5cm. ca 42,3 gram. Gedragen, in goede staat

6 Paar zilveren oorknoppen.
Resultaat: 35 EUR

Zes paar zilveren oorknoppen, antieke stijl, met diverse kleurstenen.

Speelgoed Mamod Steam Tractor
Resultaat: 50 EUR

Oude blikken speelgoed Mamod Steam Tractor met spiritusbrander. Afmeting: 18 x 26 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot, Bamboe
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Slootkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Tafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.

Celadon beeld, Moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Zilveren geboortelepel
Startprijs 90 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een figuur voorstellend: geloof hoop en liefde. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:O:1848. lengte 20 cm. voorzien van gravure ac...

Onduidelijk gesigneerd, 'Polderlandschap met huizen'.
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Landschap met witte huizen en knotwilgen'.

Pop, 'Majestie Regt', 'Kley Hahn', ca. 1907.
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.

Samson sierschotel, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Zilveren theepot met roomkan en comfoor
Startprijs 750 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende melkkan, geplaatst op een comfoor,833/000. Theepot en melkkan versierd met cartouches, bloemen en voluten. MT.: o.a. Jan Kuijper en Dirk Timmerman, Amsterdam jl.: e:18...

Serie Franse borden, 9x.
Resultaat: 25 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Landkaart Reims en Champagne (16e/17e Eeuw)
Resultaat: 50 EUR

16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.

Oud (zijde) wandkleed met Arabische figuren voorstelling.
Startprijs 50 EUR

Oud wandkleed met Arabische figuren voorstelling. Zijde. Afmeting: 118 x 168 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Zwemster
Startprijs 370 EUR

Antiek bronzen figuur, zonder basement. Zwemster. Door Odoardo Tabacchi. 1831 - 1905. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans/Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...

2 Zilveren colliers met bollen
Startprijs 45 EUR

Twee lange zilveren collier, 835/000, met bollen, een lang venetiaans collier versierd met gladde en geribde bollen, 90 cm, en een collier uit bollen, rechthoeken en ruiten als schakels met een ijsbew...

Set beelden op marmeren voet
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen beelden op onyx basement. Circa: 1890. Eén maal ' Prisonniere'. Eén maal 'Vanprovisateur'. Afmeting: 36 - 38 cm. In goede staat.

Icoon, 19e eeuw.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.

8 Delen ton aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...

Antieke Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, Jager met jachthonden
Startprijs 125 EUR

Groot antiek Art Deco beeld. Vrouwelijke jager met jachthonden op marmeren basement. Circa: 1930. Compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. Afmeting: 47 x 63 x 12 cm. In goede staat.

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.
Resultaat: 50 EUR

Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Zilveren schep met ivoren greep
Startprijs 120 EUR

Zilveren visschep, met gecontourneerde schep voorzien van gravering met ivoren steel. Lengte 30 cm. Voorzien van belastingteken voor vreemde en andere onbelaste werken. Voorzienn van gravure In zeer g...

Beeld, 'Strijdwagen'.
Startprijs 700 EUR

Grote strijdwagen op marmeren basement. Circa: 1930. Figuur van messing + compositie metaal. Bronskleurig gepatineerd. 'Made in France'. Afmeting: 56 x 79 x 28 cm. In goede staat.

Monogram A.W., Stadsgezicht met figuren
Startprijs 75 EUR

Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Franse pendule, ca. 1840
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.

3x Presenteerschaal, porselein.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Zilveren vingerhoeddoosje
Resultaat: 90 EUR

Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat

Ton Anconé, Giethoorn
Resultaat: 65 EUR

Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren tafelbel, 1865
Startprijs 260 EUR

Zilveren tafelbel, 835/000, met bronzen binnenbel. Tafelbel met gecontourneerde rand versierd met bloemen en een greep met floraal decor, iets scheef. MT.: H.J.Held, Amsterdam jl.: f: 1865 10x15 cm. i...

Lot metalen figuren
Startprijs 60 EUR

Zes oude/antieke metalen figuren. Antiek + modern. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Apothekerspotten, 6x.
Resultaat: 60 EUR

Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

5-Delig zilveren bestek
Startprijs 80 EUR

Vijf delige bestekset met zilveren heften. 800/000. Jugendstil. In originele cassette. 23x18cm.

Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antiek bronzen boerenkop. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 4 x 6 cm. In goede staat.

Amsterdamse school Art Deco pendule
Resultaat: 130 EUR

Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Klepkan, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

2x Houtgestoken Chinese figuren
Startprijs 190 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken beelden, Hollanders. Zoals de Chinezen het zagen. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 39 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Chinees rond zilveren doosje met tekens
Startprijs 60 EUR

Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.

Monogram 1862, Ruiter met harnas in stal
Resultaat: 100 EUR

Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.

Fürstenberg tablet
Startprijs 100 EUR

Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.

Zilveren roomlepel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat

Bisquit porseleinen beeld, 'Madonna met kind'.
Startprijs 230 EUR

Groot wit bisquit porseleinen figuur. 'Madonna met kind'. Gesigneerd 'J.B. Guppellemans'. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 55 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Stalen verguld armband M&M
Resultaat: 40 EUR

Stalen vergulde armband, M&M, Moments edelstaal, gemaakt uit massieve ronde schakels, ø 10 mm, voorzien van fantasie karabijnsluiting. lengte 20,5 cm.

Fürstenberg figuur.
Startprijs 40 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Beeld, 'Liggende naakte vrouw'
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.

Barometer, 18e eeuw
Resultaat: 340 EUR

18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

6-delige Art Deco glazen likeurset
Resultaat: 120 EUR

Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.

Reservisten bierkruik
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

Grote Duitse maritieme boeilamp
Resultaat: 200 EUR

Grote Duitse maritieme boeilamp. Pintsch Bamag Dinslaken. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 32 cm ø. In goede staat.

Twee antieke opaline kraagvazen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.

Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten champagnekoeler met messing. Afmeting: 41 x 32 x 25 cm. In goede staat.

Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt
Resultaat: 40 EUR

Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.

10x Kleine karaffen + stop
Resultaat: 50 EUR

Tien kleine kristallen stopkaraffen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

6x Antieke messing kaarskandelaren
Resultaat: 80 EUR

Zes stuks antieke messing kaarskandelaren. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Engels kistje, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten kistje met messing en intarsia. Was ooit schrijfkist. Afmeting: 15 x 40 x 24 cm. In goede staat.

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke vernikkelde tafelschalen met kristallen binnenschalen. Circa: 1900. Bij één schaal mist hengsel. Afmeting: 26 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Wijnfleshouder
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Startprijs 525 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...

Zilveren suikerbak, 1846
Startprijs 220 EUR

Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...

Moderne gouden ring met parel
Startprijs 280 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel. Strakke gouden ring met op de kop een holle gematteerde cirkel bezet met een 7 mm Akoya parel, voorzien van een hoekige band. ø 50, ca 8,7 gr.

Djokja zilveren schaal
Startprijs 100 EUR

Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat

Bijbel met zilver 1863
Resultaat: 1.000 EUR

Grote bijbel, 1884, met dubbele zilveren sloten, zilveren hoekstukken en zilveren draaghaken en ketting, 833/000. Bijbel met zwart leren bewerkte omslag met goud op snede met bewerking voorzien van op...

Witgouden oorhangers met parel en diamant
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met diamanten in de oorhangers met klapsluiting, voorzien van grootte parel, ø 14,5 mm. diamant totaal ca 0,26 crt.

Set zilveren kaarskandelaren
Resultaat: 350 EUR

Twee zilveren kaarskandelaren, 835/000, op vierkant gecontourneerde voet. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund, rond 1900. Grootte 14x14x30cm. In zeer goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...

Gouden broche bloedkoraal
Resultaat: 85 EUR

Geelgouden broche/hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met geschulpte rand met in het midden een grote ovale bloedkoraal, versierd met een rand met 14 ronde bloedkoralen in een gladomzetting...

Zilveren 8-kantig loddereindoosje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren loddereindoosje, 835/000, achtkantig met dubbel opgehoogd deksel en voorzien van diverse graveringen. MT.: C.H.Cammans, Leeuwarden/Groningen jl.: n:1872. ca. 23 gram 5x3x3cm. In goede staat

2 Zilveren roomkommen, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee zilveren roomkommen versierd met drijfwerk. Een kleine roomkom versierd met figuren, ø8x4cm en een grotere kom versierd met floraal drijfwerk. ø11,5x7cm, bodem gerestaureerd. Totaal ca 152 gram.

Collier van jade en parels
Resultaat: 280 EUR

Collier van parels en jade met hanger met diamanten. Collier met fraaie hanger, goud op zilver, bezet met ca 300 diamanten, met daaronder kwastjes uit jade en parel. Lengte 65 cm